Thursday , 21 June 2018

Kraken буде стягувати $ 7 за зняття Bitcoin

Великий Bitcoin-обмін Kraken підвищив ставки зборів до 0,0025 BTC, трохи менше $ 7 в поточних цінах, пославшись на цю вартість як середню вартість мережевих зборів за транзакцію.

В оголошенні для клієнтів в четвер Kraken, який разом з Coinbase є однією з найбільших в світі криптовалютних бірж, сказав, що цей крок «ставить плату за зняття коштів в один ряд з витратами».

«Kraken завжди оплачує гонорар майнерів, які достатні для забезпечення швидкої обробки транзакцій. Проте, середній гонорар майнера, необхідний для визначення пріоритетів і підтвердження Bitcoin транзакцій, зростає протягом деякого часу без відповідного збільшення плати, яку ми стягуємо з клієнтів ».

Коли в мережу транслюється Bitcoin-транзакція, стягується плата за стимуляцію майнерів, щоб включити цю транзакцію в наступний видобутий блок. Чим вище встановлений збір, тим вище ймовірність того, що майнер включить транзакцію в свій блок.

Kraken додає, що оновлена ​​плата за зняття коштів, яку він тепер стягує з клієнтів, ближче до гонорарів майнерів.

Як і Coinbase, Kraken відчуває комбінацію збільшення зборів і збільшення кількості транзакцій, коли на ринок приходить хвиля нових користувачів.

Поряд з Bitcoin плата за зняття токенів USDT також збільшилася, досягнувши 5 USDT, оскільки токен використовує ту ж мережу.

Gnosis також підвищив збори, на цей раз до 0,004 GNO, на думку Kraken, це було пов’язано з падінням вартості токена.

Цей крок, схоже, є передвісником того, що чиновники називають «більш динамічними» зборами, які будуть активні в майбутньому. Вони відстежуватимуть поточні ставки гонорару майнерів, пропонуючи користувачам відповідну плату під час запиту на виведення активів, а також ближчі до вартості витрат Kraken.

«У найближчому майбутньому мережеві збори для bitcoin (і, можливо, інших токенів, якщо буде потрібно) будуть оновлюватися динамічно, щоб краще відповідати вартості наших витрат», – заявив Kraken.

Реакції були передбачувано сухими, і користувачі пропонували торгувати і знімати інші монети з більш низькими тарифами, включаючи Ethereum (ETH) і навіть Dogecoin, причому останні приваблювали розміром зборів близько одного цента.

Вчора, Адам Бек з Blockstream сказав, що користувачі Bitcoin в кінцевому підсумку погоджуються платити до $ 100 за транзакцію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *