Sunday , 16 June 2019

Ledger випускає апаратний гаманець з підтримкою Bluetooth

Як повідомляється в прес-релізі від 7 січня, провайдер криптовалютних апаратних гаманців, Ledger, представив новий гаманець на основі Bluetooth.

Гаманець, названий Ledger Nano X, був представлений на конференції CES 2019 Лас-Вегасі. У той же час, компанія анонсувала запуск мобільного додатку 28 січня, що дозволятиме користувачам управляти своїми транзакціями і перевіряти баланс з мобільного пристрою.

Ledger Nano X буде здатний зберігати до 100 криптоактивів. Підтримка Bluetooth в комбінації з новою мобільною версією програми Ledger Live, надасть користувачам можливість здійснювати транзакції в будь-який час без необхідності мати доступ до стаціонарного комп’ютера або ноутбука.

Важливим оновленням Ledger Nano X стане оснащення батареєю, що перезаряджається, це дозволить пристрою працювати без необхідності бути підключеним до комп’ютера через USB.

У жовтні велика технологічна компанія Sony оголосила, що створила безконтактний апаратний криптовалютний гаманець, який використовує інтелектуальні технології IC. Хоча дата випуску продукту поки не відома, Sony зазначила, що пристрій зможе управляти закритими ключами для зберігання особистої інформації в блокчейні, а також керувати криптовалютними сховищами.

Влітку, Ledger повідомив, що в 2017 році вони продали більше 1 мільйона гаманців, залучивши великих інвесторів, таких як Samsung, венчурний підрозділ Google GV і Siemens. Компанія також відкрила офіс в Гонконзі в кінці жовтня.

У грудні дослідницька група продемонструвала виявлені вразливості в обладнанні Ledger, які нібито дозволяють їм встановлювати будь-яку прошивку на гаманець. У відповідь на демонстрацію, Ledger опублікував заяву, в якій вказувалося, що уразливості не були критичними, а методи злому, запропоновані дослідниками, були непрактичними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *