Monday , 22 April 2019

Ledger Wallet планує призупинити послуги з Bitcoin Cash 15 листопада

15 листопада мережа Bitcoin Cash, можливо, зіткнеться з хардфорком з консенсус-змінами. Проблема зараз, проте, полягає в тому, що для поновлення є два різних бачення: дві команди розробників пропонують нові набори правил BCH, які принципово різняться. Це означає, що може існувати потенціал для розколу ланцюга через неузгодження команд розробників Bitcoin ABC і Bitcoin SV. На тлі цих подій, за два тижні до форку, Ledger оголосив про призупинення своїх послуг гаманця для транзакцій з bitcoin cash, оскільки суперечливі пропозиції не досягли консенсусу, і обидві реалізації не мають захисту від повтору.

«Ledger призупиняє обслуговування Bitcoin Cash до тих пір, поки не стане ясно, який з цих ланцюжків буде стабільним, як технічно, так і економічно. Причина закриття служби в цей час – запобігти небажаним транзакції (в результаті «повторних атак», що викликають можливу втрату коштів і інші потенційні проблеми при взаємодії з Bitcoin Cash протягом цього періоду часу », – пояснила в недавньому блозі компанія.

Ledger продовжує:

«В залежності від результату розвитку форку ми повідомимо про наступний крок, коли у нас буде більш чітке уявлення про його результати. Будьте впевнені, що під час цього призупинення обслуговування ваші особисті ключі Bitcoin Cash залишаться в безпеці. »

Прихильники BCH в очікуванні новин

Служба апаратного гаманця докладно описала в повідомленні в блозі про свої плани спостерігати розгортання форку і виконувати план після оцінки цілісності обох ланцюжків. Користувачі гаманця зможуть побачити, коли мережа Bitcoin Cash буде відновлена ​​на сторінці статусу Ledger, підкреслила компанія. Оголошення від Ledger також слідує за оголошеннями двох бірж, які опублікували плани на випадок непередбачених обставин для листопадового форку BCH ще у вересні.

Торгові платформи Bitasiaex і Coinex були першими двома компаніями, які інформували своїх клієнтів про те, як вони мають намір діяти при реалізації вилки. Coinex планує зберегти інформацію про всі активи BCH, і клієнти отримають кошти 1: 1, в разі розгалуження. Bitasiaex пояснює, що вони також нададуть 1: 1 і спостерігатимуть за форком, з метою визначення ланцюжка «з найефективнішим proof-of-work і присвоєння їй BCH-тікера».

Розбіжності Bitcoin ABC і Bitcoin ABC

Станом на зараз, за ​​два тижні до форку, обидві команди розробників не додали захист від повтору, і багато прихильників BCH вважають дуже ймовірним розвиток подій при якому два клієнта продовжать роботу без додавання протоколу. Результат може привести до «хеш-війни», і оскільки bitcoin cash використовує концепцію Unspent Transaction Outputs (UTXO), коли поділ відбувається без захисту відтворення, обидва ланцюжки є точним відображенням один одного, і в такому випадку при відправці транзакції після розколу, UTXO може бути відтворювана в обох мережах. Повторні атаки можуть призвести до фінансових втрат, якщо є помилки і плутанина в мережі, або зловмисник повторно використовує дані транзакцій в обох ланцюжках.

У «хеш-війні» найдовший ланцюжок з найефективнішим proof-of-work стане по суті Bitcoin Cash, і багато хто вважає, що гілка меншини помре.

Протягом найближчих двох тижнів, швидше за все, все більше обмінів та провайдерів гаманців представлятимуть свої плани по хардфорку BCH 15 листопада. Можна з упевненістю припустити, що, оскільки клієнти Bitcoin SV і Bitcoin ABC не мають захисту відтворення для майбутньої вилки, інші інфраструктурні сервіси призупинять транзакції BCH до тих пір, поки пил не вляжеться. Гаманець Ledger пропонує можливість використовувати систему гаманця Ledger з підтримкою Electron Cash, і клієнти зможуть здійснювати транзакції на свій страх і ризик, – заявив Ledger у вівторок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *