Wednesday , 19 December 2018

LedgerX запускає торгівлю деривативами

Торгівля Bitcoin вже давно вийшла за межі просто покупки і продажу. Так, минулого тижня, нью-йоркська свопова біржа LedgerX, що спеціалізується на криптовалютних деривативах, почала торги.

У прес-релізі сьогодні, криптовалютна торгова платформа LedgerX підтвердила чутки про те, що вона вже почала торгувати криптовалютними деривативами, хоча ця пропозиція отримала схвалення ще в липні цього року.

Згідно з даними, наданими LedgerX, на торговій платформі представлені 176 свопових і опціонних контрактів, обсяг торгів якими в перший тиждень перевищив $ 1 млн.

Генеральний директор LedgerX Пол Чоу сказав в заяві:

«На цьому тижні був встановлений новий стандарт для забезпечення прозорості, контролю і гарантій сторонніх організацій. Інституційні інвестори і трейдери тепер можуть розраховувати на надійну роботу клірингово-розрахункової системи при здійсненні операцій з біткоін».

Примітно, що спочатку LedgerX передбачала торгівлю виключно в біткоін, але умови ліцензії дають компанії можливість додавати інші активи, які кваліфікуються як криптовалютні.

Компанія, що базується в Нью-Йорку, ліцензована, як свопова біржа (SEF) і кліринговий центр для похідних фінансових інструментів (деривативів) (DCO).

Повідомляється також, що LedgerX налагоджує ділові зв’язки з майданчиками з торгівлі опціонами, які керують активами, хедж-фондами, майнінг компаніями, сімейними офісами і інвестиційними банками, з метою збільшення кількості своїх клієнтів.

Чоу додав:

«Наша регульована, інституційна платформа дозволяє інвесторам, які до сих пір стояли осторонь, вийти на цифровий валютний ринок».

Ситуація на ринку в даний момент сигналізує про величезний рівень попиту. У поєднанні з недавнім сплеском цін і стабільністю на рівні вище $ 6000, ці ознаки вказують на подальше цінове ралі в найближчій перспективі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *