Sunday , 24 June 2018

Lightning Labs запускає Lightning 0.3 Alpha Daemon

Відразу після активації Segregated Witness (Segwit) в мережі Bitcoin розробники з Lightning Labs випустили 0.3-альфа-версію Lightning Network Daemon (LND). Команда розробників LND каже, що вони в захваті від того, що Segwit нарешті доступний і «вони дуже раді бачити, що Lightning інтегрована в екосистему, і з нетерпінням чекають нові додатки, які розробники будуватимуть».

Розробник Lightning Labs, Laolu «Roasbeef» Osuntokun, поділився подробицями релізу, який надає широкий спектр нових функцій, включаючи атомні свопи litecoin.

«Цей випуск є третім великим релізом для LND, – пояснює Osuntokun через Github репозиторій команди. «У цьому випуску LND набув значного набору функцій, новий режим управління автоматичним каналом, аутентифікацію RPC, додаткову логіку збереження і подальші великі кроки в напрямку повної відповідності специфікації».

Lightning Labs пояснює, що ті, хто тестує програмне забезпечення, все одно повинні використовувати монети testnet і чекати, поки команда наблизиться до використання мережі. Наступний випуск забезпечить заходи безпеки, перш ніж застосовувати протокол до режиму mainnet. Крім того, Osuntokun пояснює, що нова структура LND містить «кілька змін», що означає, що користувачам необхідно оновитися до нової версії або видалити існуючу базу даних «channel.db».

Помітні зміни, додані в інфраструктуру LND, включають в себе інтеграцію TLS і аутентифікацію RPC на базі Macaroon. Крім того, є функція під назвою «Self-Driving Lightning», яка передбачає плани автоматичного управління каналом. Також, LND пропонує новий режим роботи з легким біткоіни-клієнтом, який дозволяє запускати автономний легкий клієнт.

Мережева сумісність Litecoin і Bitcoin

Одним з аспектів нового випуску, який заінтригував шанувальників криптовалют, є «Режим роботи Litecoin». Команда Lightning Labs додала підтримку блокчейна litecoin і LTC бекенд.

Розробник Litecoin Чарлі Лі схвильований появою нової функції атомних свопів Lightning Network між обома ланцюгами.

Функція означає, що LND тепер може швидко перемикатися між ланцюгами біткоін і litecoin. «Це дуже цікаво, тому що основа коду, метою якої є реалізація безперервного перемикання, також закладає деякі важливі основи для multi-chain режиму роботи LND, який знаходиться в стадії розробки», – пояснює Osuntokun.

«З multi-chain LND зможе одночасно керувати каналами як на біткоін, так і на litecoin. У найближчому майбутньому це означає, що вузли LND з каналами в обох ланцюгах зможуть діяти, як прикордонний вузол між двома мережами, що полегшує миттєві свопи і передачі між двома ланцюгами».

Багато біткоінерів на форумах і в соціальних мережах були раді побачити новий випуск LND відразу після активації Segwit. Програмне забезпечення та розробка не залишають сумнівів в тому, що незабаром вони будуть реалізовані в основному ланцюзі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *