Wednesday , 20 June 2018

Lightning Network перестроюється під Litecoin

У зв’язку з наближенням запуску Lightning Network, яка зробить транзакції в мережі швидше, ціна Litecoin коливається в районі $ 30 і, можливо, наступною метою буде позначка $ 50.

На даний момент ринкова капіталізація Litecoin перетнула позначку в $ 1 млрд., ставлячи криптовалюту в один ряд з трьома іншими великими мережами – Bitcoin, Ethereum і Ripplе.

З активацією SegWit на Litecoin – пропонованого другого шару для Bitcoin, який дозволить мікро-транзакції – в найближчих тижнях розробники Lightning Network планують реалізацію Litecoin в lnd.

Lightning, яка прагне підтримувати канали двонаправленого платежу, оголосила про підтримку нової тестової мережі Litecoin з ‘lnd’, яка була легко розроблена після того, як ltcd був побудований. Розробники продовжують вивчати додатково побудовану інфраструктуру програмного забезпечення, щоб зробити можливим shift, і забезпечити короткий огляд в Lightning Network, що охоплює кілька блокчейнів.

На сайт Lightning Community додано оголошення:

«Активація SegWit на Litecoin буде служити доказом і зміцнюючою базою для Lightning Network до тих пір, поки segwit не буде активовано на mainnet Bitcoin. І оскільки Litecoin дуже схожий на Bitcoin, ми можемо перенаправити наші зусилля з розробки на тестову мережу Litecoin без втрати спільності для нашого остаточного запуску на mainnet Bitcoin ».

Розробники Lightning з розробниками Litecoin провели форк btcd (реалізація Bitcoin, написана на мові програмування «Go»), і створили ltcd (реалізація Litecoin в «Go») для використання в мережі Litecoin testnet з використанням програмної інфраструктури та бібліотек, розроблених в btcsuite на Github.

Розробники Lightning створили новий канал-збирач, присвячений останній тестовій мережі Litecoin в січні.

«Більш швидкий час блокування полегшує тестування і розробку, так як сценарії, такі як відкриття, закриття або примусове закриття каналу, виконуються набагато швидше на тестовій мережі Litecoin в порівнянні з тестовою мережею Bitcoin», – пишуть розробники.

Розробники також планують підтримку multi-chain версії.

За їх словами, зміна lnd-підтримки від одноланцюгової до мультиланцюгової має незначну різницю.

«В даний час ми зосереджуємо свої зусилля на завершенні розробки, зміцненні і досягненні стабільності Lightning на єдиному ланцюжку, перш ніж відправитися в захоплюючий світ cross-blockchain Lightning».

Розробники Lightning і розробник Litecoin Чарлі Лі вказав, що активація Segwit на Litecoin привернула багатьох талановитих розробників в другу за величиною цифрову валюту у світі.

«Активація segwit на Litecoin дозволяє нам розгорнути Lightning на активному виробничому ланцюжку, – пишуть вони. «З нашим остаточним запуском ми зможемо вивчити грошові стимули в мережі, спостерігати за властивостями мережевих каналів і бачити зростання виробничих послуг і додатків, створених поверх мережі».

Переваги Lightning, розгорнуті в цифрових валютах, таких як Bitcoin або Litecoin, включають швидкі платежі, відсутність третьої сторони і скорочення часу завантаження блокчейну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *