Sunday , 16 June 2019

Litecoin виходить на ринок Південної Кореї

Coinone, другий за величиною південнокорейський криптовалютний обмін слідом за Bithumb, другою за величиною торговою платформою в світі за обсягом торгів, оголосив інтеграцію Litecoin.

Протягом 24 годин з моменту інтеграції Litecoin, Coinone опрацювала торги Litecoin-to-Korean won вартістю $ 3,2 мільйона, ставши одинадцятим найбільшим обміном Litecoin на ринку.

Південна Корея є життєво важливим ринком для Litecoin, головним чином тому, що 25% глобальних угод Litecoin обробляються Bithumb. Щодня Bithumb врегулює $ 38,5 млн. за операціями з LTC-KRW, обсяг торгівлі яких більш ніж в два рази більше, ніж у GDAX.

Важливо визнати, що Coinone управляє великим оффлайн обміном, який націлений на інституційних інвесторів, роздрібних торговців і високопоставлених інвесторів в традиційній фінансовій галузі. Він пропонує пряме обслуговування клієнтів в головному офісі Coinone Blocks в Сеулі і фізичний криптовалютний обмін.

В інтерв’ю News1, південнокорейському бізнес-виданню, 53-річний інвестор заявив:

«Через появу фізичних криптовалютних обмінів і автономних операцій обслуговування клієнтів, запущених CoinoneBlocks і Bithumb, багато інвесторів в Південній Кореї поспішають продавати свої акції і акції в публічних компаніях, щоб інвестувати в криптовалюти, такі як біткоін. З початку 2017 року попит на біткоіни значно збільшився, і інвестори змогли побудувати довіру до ринку обміну криптовалютами через оффлайн-біржі ».

Отже, на додаток до його ліквідності, інтеграція Litecoin виявиться вигідною для середнього і довгострокового зростання Litecoin, враховуючи, що більшість традиційних інвесторів в звичайній фінансовій індустрії покладаються на автономні обміни Bithumb і Coinone Blocks для інвестицій великих сум капіталу в Litecoin. Зростаюча популярність оффлайн-бірж, ймовірно, призвела до попиту на Litecoin в Південній Кореї, що дозволило Bithumb стати найбільшим ринком Litecoin на ринку.

За останній рік Litecoin продемонстрував швидкий темп зростання, особливо після відходу з команди Coinbase Чарлі Лі, з метою зосередитися виключно на розвитку Litecoin. Криптовалюта інтегрувала рішення по управлінню транзакціями, запропоноване Bitcoin Core і масштабуюче рішення Segregated Witness (SegWit), а також вивчає інноваційні рішення, такі як атомні свопи, щоб підвищити ефективність і конфіденційність користувачів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *