Sunday , 24 June 2018

Litecoin майнінг пул BW.com добув перший SegWit блок

Схоже, що активація SegWit в Litecoin наближається, оскільки майнінг пул BW добув перший SegWit блок.

Вартість altcoin різко збільшилася в останні тижні в результаті припущень, що SegWit буде активований, незважаючи на твердження про саботаж з боку деяких членів спільноти.

BW контролює близько 6,6% потужності видобутку для Litecoin, а це означає, що його підтримка SegWit буде тримати загальну підтримку на 75% межі, необхідній для повної активації. В даний час ця цифра становить трохи менше 74%.

Чарлі Лі раніше звертався до користувачів Litecoin з проханням полегшити активацію користувальницького софтфорка (UASF) після того, як з’явилися чутки, що противники SegWit навмисно гальмували його прогрес.

Тим часом в процесі Bitcoin-SegWit, схоже, глобальна корпорація Microsoft також виступає за UASF.

Зростання ціни Litecoin

Ціна Litecoin підвищилася приблизно на 20% сьогодні після новин, що BW сигналізував про підтримку Segwit.

Ціна відреагувала майже миттєво на новини, піднявшись з $ 9.70 до трохи менше $ 12, в даний час складає близько 11.30 доларів на момент публікації.

Сайти, які відстежують підтримку Segwit, заявляють, що в даний час вона становить близько 73%.

Підтримка Segwit повинна становити 75% або вище протягом двох тижнів. Після цього в якості пільгового періоду дається ще два тижні на апгрейд не оновлених майнерів. Стимули, після того як стане ясно, що Segwit активований, повинні йти з більшістю, але в цьому випадку це може бути більш складним.

Потенційне розділення ланцюгів?

75% поріг зазнав різкої критики в контексті bitcoin через припущення про те, що він призведе до розколу ланцюга. В контексті софтфорка це може бути трохи інакше, але для майнерів немає софтфорка. Для майнерів все форки- хардфорки.

Не дуже ясно, що саме сталося б в результаті навмисного розділення ланцюгів. Звичайна порада – не здійснювати транзакції протягом цього періоду, так як очікується реорганізація. Більш того, може спостерігатися деяка плутанина, так як транзакції начебто підтверджуються, а потім вони виявляються непідтвердженими.

Меншість майнерів, ймовірно, втратять свої блоки. Більш того, збереження міноритарного ланцюга може бути дорогим, але F2Pool матиме можливість викликати хаос, якщо вони переключать свій хеш, або якщо меншість майнерів додасть хешрейта і набере 51%.

Таким чином, майбутні кілька тижнів, ймовірно, будуть невизначеним періодом для litecoin, поки не стане ясно, що мають намір робити незгодні майнери. Якщо вони підуть за іншими, то це буде так, як якщо б нічого не сталося, але якщо вони будуть заперечувати, то ситуація буде неоднозначною.

Проте, ринок, схоже, згоден на апгрейд, ймовірно, тому, що він привертає увагу до litecoin. В цілому, цілком ймовірно, що більшість підтримує оновлення, про що може свідчити кількість підтримки хешрейту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *