Sunday , 24 March 2019

Litecoin успішно активує SegWit

Litecoin – найбільша цифрова валюта, яка успішно активувала segwit близько 6 вечора за лондонським часом 10 травня 2017 року, з транзакціями segwit, тепер доступними для використання в залежності від гаманця litecoin.

Segregated Witness (SegWit) вже два роки є предметом дискусії про масштабованість bitcoin, але тепер він отримує можливість проявити себе на litecoin, або, як стверджують його прихильники, допоможе з’ясувати, чи дійсно зміни будуть ефективні для bitcoin.

Вперше зміну було зафіксовано два тижні тому, і за цим послідували ще два тижні очікування для забезпечення підтвердження попиту на оновлення. Раніше сьогодні зміну було активовано в блоці 1201536.

Тепер її відразу ж можна використовувати, якщо ваш провайдер послуг оновлений для підтримки segwit, згідно творцеві криптовалюти Чарлі Лі, який вказав посилання на відповідну транзакцію на суму в 0.05 LTC.

Угода дещо важка, займає 3 КБ простору, коли середні транзакції використовують близько 300-400 байт. Проте, засновник Slush Pool Марек Палатінус опублікував в твіттері угоду, проведену за допомогою апаратного гаманця Trezor, що має середній розмір.

Тим не менше, більшість прихильників радіють новим технологіям, які тепер можуть бути створені поверх мережі з SegWit. Наприклад, Lightning Network, яка може збільшити транзакції litecoin в мільйон разів, тепер може гіпотетично використовуватися для переміщення реальних грошей.

Наступним кроком і буде розгортання Lightning Network (LN) – протоколу другого рівня поверх litecoin, який може обробляти тисячі транзакцій в секунду, використовуючи базовий on-chain рівень, тільки для врегулювання платежів.

Після розгортання LN очікується, що буде розроблена «дорожня карта» розробниками Bitcoin Core. Планується подальше стиснення пропускної здатності за допомогою підписів Schnorr, яке об’єднує дані підписи, MAST, який об’єднує сценарії, і інші оптимізації, в основному орієнтовані на складні багатозначні транзакції для підтримки протоколів другого рівня.

Оновлення зазвичай не викликає суперечок в співтоваристві litecoin і, мабуть, цілком підтримується користувачами litecoin. Після деяких публічних дебатів між майнерами і розробниками всі вони погодилися модернізувати мережу за умови, що пропускна здатність всередині ланцюжка буде збільшена, якщо блоки досягають 50% ємності.

Після цієї угоди були 2 тижні очікування для підтвердження підтримки segwit. У передчутті, вчора ціна виросла на 40% – з $ 22 до $ 38.

Після активації segwit ціна впала до мінімуму в $ 28, і дещо стабілізувалася сьогодні на позначці в $ 32. Це після зростання з близько $ 4 два місяці тому, як тільки почався процес активації segwit.

Модернізація привернула увагу спільноти bitcoin через їх власну дискусію про масштабованість, яка залишається невирішеною протягом двох років. Litecoin сподівається показати їм, як LN працює на практиці, але чи буде це мати якесь значення, поки не ясно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *