Friday , 22 March 2019

Localbitcoincash.org планує запустити “no fees shapeshifting / changelly” BCH торгівлю

Нова peer-to-peer торгова платформа, що фокусується на торгівлі bitcoin cash (BCH) під назвою Localbitcoincash.org (LBCH), стає все більш популярною серед крипто-ентузіастів у всьому світі. Користувачі з США, Венесуели, Сінгапуру, Австралії, Норвегії, Філіппін і т. д. продають bitcoin cash від 0,01 до 20 BCH за угоду. Веб-сайт повністю відрізняється від того, яким він був під час запуску, і інтерфейс працює більш плавно. Реєстрація та взаємодія з платформою займає всього кілька хвилин.

Зовсім недавно розробник веб-сайту, який називає себе «Eric», виступив на ask-me-anything (AMA) венесуельському форумі Reddit, давши резидентам з області певне уявлення про проект. Оскільки громадяни Венесуели використовують платформу для покупки і продажу біткоінів, Ерік вважає, що BCH – ідеальна криптовалюта, відповідна їх потребам.

«Я розумію погану ситуацію в Венесуелі і, випробувавши на власному досвіді бідність і голод – я вважаю, що bitcoin cash може вирішити деякі з цих проблем», пояснює недавній AMA Еріка.

«Bitcoin cash дозволяє кому завгодно і в будь-якій точці світу відправляти гроші один одному менш ніж за один цент, миттєво, безпечно, без будь-яких дозволів ні від кого (банків або уряду), і його цінність не руйнується гіперінфляцією».

Платформа LBCH має безліч відмінностей від колеги Localbitcoins. Наприклад, LBCH має службу функцій, в якій користувачі можуть відправляти повідомлення BCH другу або члену сім’ї. Торги можуть проводитися через умовне депонування (escrow) з використанням таких методів, як банківський переказ, або користувачі можуть зустрічатися один з одним локально. Опція «meetup», мабуть, зараз є найактивнішою угодою на платформі. У торгової peer-to-peer платформи BCH також є номер телефону служби підтримки. Крім того, є каталог підприємств і торговців, які приймають bitcoin cash. Приймаючі BCH підприємства, можна знайти за індексом, і продавці можуть додати себе в список.

У Еріка є ряд планів для веб-сайту, оскільки розробник недавно докладно розповів про те, що додаток “no fees shapeshifting / changelly” буде застосовано до LBCH. Bitcoin cash буде базовою валютою, на думку розробника, це «знизить бар’єр для людей, щоб торгувати будь-якими альткоінами з bitcoin cash або з фіатом, перетворюючи їх в bitcoin cash – навіть якщо користувачі раніше виступали проти BCH».

«Сподіваюся, в найближчі дні ми зможемо працювати з цими новими функціями. Відразу після запуску ми почнемо з BTC / ETH / LTC / DASH і додамо інші монети в найближчі тижні », – пояснює розробник LBCH.

Відвідувачі LBCH зможуть побачити, що реалізації BTC / ETH / LTC / DASH додані на платформу, при випадковому перегляді сайту. Ерік також деталізує, що користувачів можуть очікувати деякі поліпшення з UI / UX сайту в майбутньому. Поряд з цим, розробник також недавно повідомив про те, що найближчим часом буде стягуватися плата за зняття коштів, щоб допомогти у фінансуванні проекту.

«Щоб допомогти з нашими витратами, скоро буде введена плата за зняття коштів – ми будемо тримати вас в курсі», – підкреслює розробник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *