Monday , 17 June 2019

Localbitcoins вводить нові правила верифікації користувачів

У заяві, опублікованій на  сайті Localbitcoins на цьому тижні, популярна торгова платформа пояснила, чому майбутні зміни необхідні. Нова 5-я Директива по боротьбі з відмиванням грошей (5AMLD), введена в дію Європейською комісією в липні 2018 року, поширюється на віртуальні валюти. Localbitcoins відзначають, що 5AMLD, або Директива Європейського Союзу 2018/843, також включає в себе послуги з обміну криптовалют і кастодіальних сервісів.

Держави-члени ЄС тепер повинні до січня 2020 року перенести нові вимоги 5AMLD в свої національні правові рамки. Фінляндія, де базується Localbitcoins, вже розробила новий закон, що стосується послуг цифрових валют, який вносить поправки в Закон країни про боротьбу з відмиванням грошей відповідно до європейської директиви.

Згідно з оголошенням, Localbitcoins був піонером в консультуванні фінських регулюючих органів в цьому процесі і адаптації до нових стандартів відповідності, що належать до індустрії криптовалют. Компанія, що базується в Гельсінкі, вважає, що її місія полягає в забезпеченні широкого прийняття Bitcoin. Вона каже, що «будучи еталоном відповідності, ми також прагнемо сприяти довірі, легітимності і зрілості в екосистемі Bitcoin, прокладаючи шлях до того, щоб він став більш життєздатною і широко поширеною валютою, а також боремося з кримінальним використанням Bitcoin і його мережі».

Зміни процедури реєстрації та перевірки облікового запису

Команда Localbitcoins також висловила впевненість у тому, що нові заходи принесуть «значні вигоди» користувачам, сприяючи більш безпечному торговому середовищу та запобігаючи шахрайствам. Хоча точні юридичні вимоги все ще знаходяться в стадії розробки, біржа повідомила клієнтів, що вони внесуть «серйозні зміни» в роботу криптовалютних платформ.

Фінська компанія також заявила, що працює над тим, щоб пом’якшити перехід для тих клієнтів, які законно користуються її послугами і вже дотримуються їх умов. Протягом багатьох років Localbitcoins був еталонної платформою серед однорангових криптовалютних бірж. Він пов’язує покупців і продавців цифрових монет по всьому світу, дозволяючи здійснювати покупки криптовалюти через систему умовного депонування.

Еталонна біржа

Localbitcoins був заснований влітку 2012 року і завоював популярність серед криптовалютних трейдерів, які могли обмінювати цифрові валюти відносно анонімним способом. Однак кілька років тому компанія представила функцію, що дозволяла користувачам добровільно завантажувати свої ID.

Пізніше, посвідчення особи стало обов’язковим і для тих, хто торгував великими обсягами біткоін. Навесні минулого року платформа оновила свої умови обслуговування відповідно до нових правил ЄС і включила вимоги ідентифікації в певних ситуаціях.

За минулі роки з’явилася низка інших peer-to-peer і децентралізованих криптовалютних обмінів. До них відносяться такі платформи, як Paxful, Bisq, Bitsquare, Coinffeine і Hodl Hodl. Нові підприємства продовжують створювати подібні біржі. У листопаді стартап з Норвегії оголосив про запуск однорангового криптовалютного ринку під назвою Bitruption.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *