Thursday , 21 June 2018

LocalBitcoins встановлює новий рекорд за обсягом торгів

Останнім часом спостерігається глобальний попит на Bitcoin. Зараз гроші вкладаються в криптовалюту прискореними темпами. Localbitcoins як і раніше залишаються популярним місцем для купівлі та продажу Bitcoin з відносною легкістю. Минулого тижня в десятках країн був встановлений новий рекордний обсяг торгів за всю історію.

За минулий тиждень на біржі було продано BTC вартістю більш ніж $ 33,86 млн. Цей обсяг невеликий в порівнянні зі звичайними біржами, проте він продовжує рости на регулярній основі. Очевидно, що рeer-to-peer обмінні рішення стають все більш популярними.

Щоб уявити це в перспективі, багато ринків демонструють зростаючий попит на Bitcoin. Австралія і Нова Зеландія встановлюють нові рекорди. Навіть Сполучені Штати встановили новий рекорд, хоча це не дивно. Так як всі ці регіони дуже добре себе почувають у фінансовому відношенні, то зростання обсягу торгів закономірне. Проте, найбільш цікаві регіони, де фінансові труднощі є нормою.

За минулий тиждень різні країни встановили деякі нові рекорди. Бразилія, Чилі, Колумбія, Перу, Венесуела, Кенія, Мексика і Домініканська Республіка встановили новий рекордний обсяг за весь час. Це, щонайменше, примітний список країн. Bitcoin не є протизаконним ні в одній з цих країн, проте офіційних постанов також не існує. У більшості країн ніяке офіційне регулювання не є достатньою причиною, щоб утримуватися від операцій з криптовалютою.

Глобальний сплеск попиту на Bitcoin

Особливий інтерес викликає Бразилія. Обсяг LocalBitcoins в цій країні майже подвоївся за тиждень. Однак неясно, що відбувається в точності. Останнім часом в Бразилії було чимало труднощів. Однак, схоже, в даний час в країні немає процвітаючою екосистеми Bitcoin. Кілька торговців приймають криптовалюту, але регіон не виділяється в порівнянні з іншими країнами.

Локальний графік, який виділяється, є японським. Останнім часом в країні спостерігається активна криптовалютна торгівля. Однак, схоже, LocalBitcoins втрачає популярність в цьому регіоні тиждень за тижнем. Це досить дивно, враховуючи, що споживачі тепер можуть купувати Bitcoin на біржах без сплати додаткового податку. Проте Bitcoin і альткоіни як і раніше широко популярні в Японії, незалежно від цієї тенденції.

На даному етапі спостерігається глобальний сплеск попиту на Bitcoin. Майбутнє виглядає досить перспективно для цієї популярної криптовалюти. Ціна BTC відновилася і рухається до нового рекордного максимуму. Зараз найкращий час для інвестицій в криптовалюту.

За останній тиждень ціна Bitcoin зросла на 20%. Ринкова капіталізація першої криптовалюти перевищує $ 27 млрд, а середньодобовий обсяг торгів за станом на 8 травня 2017 року становить майже $ 1,4 млрд., а капіталізація ринку криптовалют перевищила $ 50 млрд.

Серед найбільших торгових майданчиків найнижчий курс Bitcoin на Bitstamp ($ 1 571) та BTC-e ($1587), а також на китайських біржах, що обумовлено обмеженнями, накладеними Народним банком Китаю. Найвищий середньозважений курс Bitcoin – на південнокорейських і японських криптовалютних біржах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *