Wednesday , 14 November 2018

Localbitcoins представляє нову структуру платежів

LocalBitcoins оголосила про введення декількох змін в свою структуру платежів. Біржа вводить депозитні платежі з Bitcoin з 21 червня в зв’язку з ростом комісій в мережі Bitcoin.

В електронній пошті для користувачів у вівторок P2P торгова площадка пояснила, що простір Blockchain, необхідний для управління депозитами, переважує зняття коштів, і тому збори повинні стягуватися з цього процесу.

Ця нова структура платежів вплине на всіх клієнтів. Посилаючись на зростаючі тарифи в мережі Bitcoin, компанія оголосила подробиці своїх нових зборів:

«Щоб розділити витрати на обробку транзакцій Bitcoin справедливим чином, ми вводимо депозитні збори за вхідні транзакції. У той же час ми знизимо тарифи Bitcoin для всіх клієнтів. Нова система оплати буде введена в дію приблизно з 19 по 21 червня ».

Фінська компанія з біткоін користувачами майже в кожній країні далі пояснила, що «ви можете заощадити на мито за відправку, пославшись на вашу транзакцію, коли мережа буде спокійною».

Проте, нові депозитні збори будуть більше, ніж нові мита за відправку, очікується, що в цілому це буде близько в 3 рази більше за суму мита за транзакцію.

Поліпшення існуючої системи

Існуюча структура платежів в Localbitcoins має недолік: існує плата за зняття біткоінів, але при цьому ніхто не платить за управління депозитами.

Продавці тепер будуть покривати два Bitcoin мережевих платежі; один для вартості відправки монет в умовне депонування, а другий – від умовного депонування до покупця. З новою системою оплати «ми хочемо більш справедливо розподіляти ці витрати між нашими клієнтами», – пише компанія.

Протягом багатьох років Localbitcoins виявили, що більша частина кожної комісії за Bitcoin транзакції була використана для покриття витрат, пов’язаних з депозитами, а не зняттям коштів. Компанія уточнила:

«Це означає, що клієнти, які роблять багато невеликих депозитів в своєму гаманці Localbitcoins, стали причиною підвищення комісій за транзакцію, і ці витрати оплачувалися клієнтами, які відправляли біткоіни».

Нова комісія за депозит гарантує, що клієнти, які роблять багато невеликих мережевих транзакцій, викликають велику плату за послуги мережі, «будуть платити більшу частину загальних транзакційних витрат». Тим часом, клієнти, які просто знімають свої монети, будуть користуватися більш низькими комісійними ».

Також оголошено у вівторок, що функція автоматичного корегування платежів для кожної транзакції «заснована на тому, як перевантажена мережа Bitcoin». Трафік в мережі Bitcoin буде постійно контролюватися, а збори коригуватися, щоб гарантувати, що загальна сума сплачених коштів менше, заявляє Localbitcoins.

Платформа продовжила по темі майбутніх подій:

«LocalBitcoins прагне поліпшити ситуацію. Ми будемо інвестувати кошти в розвиток різних offchain технологій, транзакційних партій та інших інструментів, щоб зробити використання Bitcoin дешевшим для наших клієнтів ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *