Sunday , 24 June 2018

Mastercard розробив систему для полегшення процесу повернення в платіжних транзакціях

Глобальна кредитна компанія Mastercard подала патентну заявку в Управління по патентах і товарних знаках США (USPTO) з метою створення нового додатку. Проект передбачає, що компанія вивчає способи створення сервісу повернення для користувачів криптовалюти. У патенті під назвою «Інфраструктура інформаційних транзакцій» компанія натякнула на свій план вивчення можливих способів реалізації цієї функції.

Грунтуючись на заяві, опублікованій USPTO 3 серпня 2017 року, єдиним винахідником пропонованого інструменту був колишній старший аналітик Mastercard Володимир Голощук.

Деякі ключові деталі патентної заявки

На основі опублікованого документа пропонована послуга створить інфраструктуру, яка дозволить користувачам перевіряти їх ідентифікаційні дані і пов’язувати їх з адресами цифрової валюти, які вони вибрали для розкриття. Також був представлений приклад того, як система буде працювати.

Частина документа говорить:

«Типова транзакція з оплатою від Еліс до Боба діє таким чином. Боб створює нову адресу з використанням криптовалютного клієнта і надає адресу Еліс як адресата для платежу. Еліс робить транзакцію з використанням свого криптовалютного клієнта, вказавши платіж за адресою, вказаною Бобом, з однієї з її власних адрес – це робиться шляхом підписання запиту транзакції з її секретним ключем для адреси, причому відкритий ключ можна використовувати для встановлення того, що транзакція була відправлена Еліс на адресу Боба ».

Система, пропонована Mastercard, призначена для полегшення процесу повернення в платіжних транзакціях.

В рамках поточної системи клієнт, який запитує повернення, повинен повернути кошти назад на ту ж адресу, з якої вони були відправлені. Mastercard пропонує створити сервіс, який дозволить користувачам вибирати відправку повернення на іншу адресу гаманця. Ця система допоможе зробити повернення платежів набагато простішим і швидшим, оскільки частина додатку пояснює:

«Перша приватна адреса сторони не передається другій стороні, але перша публічна адреса сторони передається другій стороні. Цей підхід особливо підходить для передачі криптовалюти, оскільки він дозволяє ефективно використовувати механізм повернення ».

Додаток є останнім від Mastercard, який подав кілька патентів за останні кілька років. Компанія також розробила проекти, орієнтовані на технологію blockchain, випустивши набір спеціалізованих API минулої осені.

Mastercard не є єдиною фінансовою установою в гонці за схвалення патентів. Фактично, Bank of America і Goldman Sachs є одними з провідних претендентів на зростаючі заявки, які USPTO отримав в першому кварталі 2017 року, чиї заявки все ще знаходяться на розгляді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *