Sunday , 26 May 2019

MGT Capital розпочинає майнінг Bitcoin

MGT Capital Investments, Inc.  (PRNewsFoto/MGT Capital Investments, Inc.)

MGT Capital Investments, очолювана Джоном Макафі, позиціонується як компанія, яка вирішує проблеми пов’язані з різноманітними кібер-загрозами за допомогою передових технологій захисту для мобільних і персональних технічних пристроїв, в тому числі планшетних комп’ютерів і смартфонів.

MGT Capital Investments Inc вперше оголосила про свій дебют в майнінгу Bitcoin в кінці червня і повідомила про нагороди майнерам для першого етапу. Операція Bitcoin почалася, коли Джон Макафі, творець McAfee Antivirus, прийшов до керма компанії MGT на початку цього року і визначив, як пріоритетні в розвитку, технології Bitcoin і Blockchain.

Марко Штренг, генеральний директор компанії Genesis Mining, говорить про Bitcoin майнінг в MGT:

“Ми високо оцінюємо зусилля MGT розпочати майнінг і думаю, що це добре для індустрії. Так як 10 PHs все ще відносно невеликий розмір операції, то прямий ефект цього для майнінг ринку є досить обмеженим “.

Чим вирізняється MGT майнінг Bitcoin?

На сьогоднішній день MGT видобула понад 90 Bitcoin, за ціною $ 611 кожна. При цьому обмінному курсі, MGT заробила більше 50 000 $ і продовжує свою майнінг діяльність. Тепер MGT починає здійснення другого етапу своїх планів з майнінгу і сподівається досягти 5 PetaHash потужності до кінця 2016 року.

Це досить незвично, що така компанія, як MGT буде вкладати кошти у видобуток Bitcoin, а не в їх накопичення. Більшість фірм венчурного капіталу просто купують і тримають Bitcoin в своїх портфелях, але Макафі приймає інший підхід.

Оскільки MGT дійсно використовує величезну кількість апаратних засобів, то насправді вигідно майнити. Однак, нагорода за здобуті Bitcoin блоки, продовжує розколюватися. За словами джерел, наступний розкол Bitcoin повинен бути в 2020 році, і він розділить нагороду до 6,25 BTC, але невелика нагорода буде компенсована захмарною вартістю Bitcoin.

Наступний етап – розширення потужності хешування

У своєму оголошенні MGT повідомили, що об’єкт буде знаходитися в штаті Вашингтон і генерувати 2 PetaHash майнінгової потужності. В даний час MGT має свій центр створений і працюючий в повному обсязі. Це все стосується першого етапу, другий етап полягатиме у збільшенні потужності хешування.

MGT повідомили, що вони використовують нові 16 нанометрові чіпи ASIC для високоефективного видобутку і “генерування відмінних прибутків”.

Макафі, генеральний директор компанії MGT Capital Investments сказав:

“На даний момент, ми вважаємо, що MGT є одним з п’яти кращих Bitcoin майнерів США, і сподіваємось, що в першому кварталі 2017 року ми досягнемо мети 10 PetaHash, і це дозволить нам зайняти лідируючі позиції в глобальній мережі Bitcoin.”

До сих пір він не впевнений, що McAfee планує робити в майбутньому, але він залишається на курсі з розробки програмного забезпечення безпеки на основі Blockchain і це дає MGT можливість експериментувати.

One comment

  1. Heck yeah this is exltacy what I needed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *