Friday , 14 December 2018

Microsoft перестав приймати Bitcoin

Згідно з різними джерелами, Microsoft, схоже, перестав приймати флагманську криптовалюту. Microsoft пішов слідом за Steam, який теж більше не приймає біткоіни. Чутка поширилася зі статті Bleeping Computer, в якій стверджується, що програмний та апаратний гігант припинив платежі Bitcoin.

Згідно адміністратору r / Bitcoin, різні користувачі намагалися знайти варіант оплати в біткоінах, але не змогли. Інший топ-потік Reddit стверджує, що Microsoft все ще приймає платежі Bitcoin, і що просто існують спроби заповнити subreddit страхом, невизначеністю і сумнівом (FUD). По цій темі, Microsoft дозволяє користувачам додавати певну кількість доларів на свій баланс за допомогою біткоін, тому технічний гігант побічно приймає топ-криптовалюту.

Microsoft як і раніше приймає біткоіни?

З бесіди з підтримкою клієнтів Microsoft ясно, що компанія більше не приймає біткоіни в якості варіанту оплати. Примітно, що компанія, схоже, вирішила припинити прийом криптовалюти з липня 2017 року.

Варто відзначити, що Microsoft не вперше припиняє прийом біткоін. Програмний і апаратний гігант робив перерви в криптовалютних платежах в 2016 році. Після того, як дії компанії викликали дискусії, вона вибачилася за «неточну інформацію», і запевнила користувачів, що біткоін все одно буде прийнятий.

У той час докладний опис процесу, використовуваного для додавання грошей на обліковий запис користувача з використанням Bitcoin, був як і раніше активний, так само, як і зараз. З огляду на те, що до сих пір не було офіційного оголошення, деякі підозрюють, що це може бути ще один флоп.

Спочатку Microsoft почав приймати Bitcoin через BitPay в грудні 2014 року. У той час цей крок був зустрінутий з великим інтересом, так як компанія приєдналася до ряду інших великих компаній, таких як Dell, Newegg і TigerDirect, в прийнятті біткоіна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *