Monday , 21 January 2019

Microsoft працює над впровадженням блокчейн-системи ідентифікації

Протягом минулого року дослідники Microsoft вивчали, можливість використання блокчейн і інших технологій розподіленого реєстру (DLT) для створення системи децентралізованої ідентифікації.

У блозі, опублікованому 12 лютого, дослідник Microsoft Identity Division Анкур Патель підтвердив, що технологія blockchain – це правильне рішення для зберігання, підтримки, захисту та поширення ідентифікаційної інформації користувачів в захищеному від несанкціонованого доступу і децентралізованому середовищі.

Проте, він сказав, що блокчейни, які збільшують пропускну здатність мережі за допомогою масштабування по ланцюжку, а це пов’язано з підвищенням розміру блоку, в кінцевому підсумку будуть відчувати деградовану централізацію і не зможуть функціонувати в «світовому масштабі».

Патель сказав:

«Відомо, що в деяких блокчейн спільнотах існує збільшена транзакційна здатність по ланцюжку (наприклад, збільшення розміру блоку), цей підхід зазвичай погіршує децентралізований стан мережі і не може досягти мільйонів транзакцій в секунду, які система буде генерувати в світовому масштабі».

Дискусія про масштабування по ланцюжку, звичайно ж, була однією з головних суперечок, які в серпні минулого року привели до хардфорку Bitcoin Cash.

У той час, як розробники Bitcoin Core запропонували масштабувати мережу Bitcoin через протоколи другого рівня, такі як Lightning Network (LN), прихильники Bitcoin Cash стверджували, що масштабування по ланцюжку не тільки відповідає оригінальному баченню Сатоші Накамото для криптовалюти, але також є найефективнішим способом масштабування мережі.

В результаті неможливості знайти спільну мову, суперечка призвела до самого значимого розколу Bitcoin.

Microsoft вивчає протоколи другого рівня для Global Identity Project

За словами Microsoft, прихильники основного Bitcoin blockchain взяли правильний підхід, і Патель сказав, що його команда вважає, що протоколи другого рівня необхідні для того, щоб блокчейни досягли дійсно глобального масштабу.

«Щоб подолати ці технічні бар’єри, ми співпрацюємо з децентралізованими протоколами рівня 2, які працюють поверх цих публічних блокчейнів для досягнення глобального масштабу, зберігаючи при цьому атрибути системи DID світового класу», – сказав він.

Мережа Lightning Network як і раніше знаходиться в розробці, але деякі користувачі вже почали налаштовувати вузли LN в мережі біткоін і встановлювати платіжні канали з обмеженим числом підприємств, які почали приймати платежі Lightning.

На момент написання статті вже було 663 вузла LN мережі, в яких функціонували об’єднані 1824 відкритих канали оплати. У той же час Bitcoin Cash має близько 1070 вузлів, підключених до мережі.

Оголошення надійшло менше ніж через місяць після того, як Microsoft і блокчейн-альянс Hyperledger приєдналися до проекту ID2020 United Nation, метою якого є створення надійної та перевіреної системи цифрової ідентифікації, яка може масштабуватися.

Минулого місяця Microsoft пожертвувала $ 1 мільйон на ініціативу ID2020 під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *