Thursday , 25 April 2019

Microsoft представляє новий Ethereum Blockchain продукт

Програмний гігант Microsoft представив новий продукт Blockchain as a Service (BaaS), який дозволяє підприємствам по галузевим вертикалях розгортати гнучкий екземпляр Ethereum спеціально для корпоративних середовищ.

Згідно з оголошенням у вівторок, Ethereum Proof-of-Authority на Azure дозволяє підприємствам створювати додатки на блокчейні Ethereum, який не забезпечений консенсусним алгоритмом Proof-of-Work (PoW) і, отже, не потребує майнінгу, що краще підходить для мереж, в яких учасники не довіряють один одному.

PoW «відмінно працює в анонімних відкритих мережах, де криптовалюта сприяє безпеці в мережі», – сказав розробник програмного забезпечення Azure Global Коді Борн. «Однак у приватних / консорціумних мережах ether не має цінності».

Борн пояснив, що, оскільки всі учасники блокчейн мережі відомі і авторитетні, управління може бути відокремлене від роботи мережі.

З цією метою продукт Proof-of-Authority має вбудований децентралізований додаток (DApp або dApp), званий «Governance DApp», яке надає членам консорціуму повноваження управляти мережею або делегувати свої права голосу іншим. Учасники мережі можуть також делегувати інші вузли для голосування від їх імені в разі, якщо їх первинні вузли будуть відключені, щоб всі учасники підтримували постійну участь в консенсусі.

Мережеві адміністратори, в свою чергу, можуть використовувати голосування по ланцюжку, щоб голосувати і змінювати повноваження мережі прозорим способом.

Поряд з оригінальним продуктом компанії Azure, заснованим на PoW Ethereum, блокчейни, що використовують цю нову модель консенсусу, можуть бути розгорнуті за п’ять хвилин, надаючи підприємствам рішення DLT з одним клацанням миші.

Щоб ще більше підвищити зручність використання продукту, Microsoft інтегрувала підтримку смарт-контрактів, створених з використанням інструментарію Parity’s WebAssembly (Wasm), дозволяючи розробникам писати смарт-контракти на знайомих мовах програмування, таких як C, C ++ і Rust замість вивчення Solidity, основної мови програмування Ethereum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *