Monday , 24 June 2019

Microsoft інтегрує Blockchain в сервіси Nasdaq

Американська корпорація програмного забезпечення Microsoft планує інтегрувати свою технологію Azure Blockchain в біржову фінансову структуру Nasdaq Inc. Financial Framework (NFF), повідомляє прес-реліз від 30 жовтня.

Згідно з недавнім оголошенням, Microsoft інтегрує свою блокчейн послугу Azure з NFF, технологією, яка надає програмне забезпечення для торгівельної інфраструктури та аутсорсингу операцій, а також реалізує технологію Nasdaq за ризиками і спостереженнями.

В рамках співпраці, сторони, як повідомляється, розроблять «здатність агностичного блокчейна», яка дозволить працювати в декількох реєстрах. Новий продукт буде, як стверджується, полегшувати узгодження покупця і продавця, управління доставкою, а також оплату і розрахунок транзакцій.

Повідомляється, що інтеграція Azure Blockchain дозволить користувачам NFF розгортати різні вузли блокчейна через один загальний інтерфейс, на додаток до просування розвитку блокчейна.

Том Фей, старший віце-президент з корпоративної архітектурі в Nasdaq, сказав, що партнерство з Microsoft усуває деякі складності інтеграції технології blockchain в існуючі інфраструктури. Він додав:

«Наша NFF-інтеграція зі службами blockchain забезпечує рівень абстракції, роблячи наші пропозиції економічним, безпечним, масштабованими і, в кінцевому рахунку, допомагає нам продовжити вивчення більш широкого кола випадків клієнтського використання для блокчейна».

Нещодавно Nasdaq оприлюднив новий блокчейн патент, в якому йдеться про «інформаційну комп’ютерну систему […], що передбачає безпечне вивільнення чутливої ​​до часу інформації одержувачам через блокчейн». Відповідно до патенту, компанія прагне полегшити надання своєчасної інформації в засобах масової інформації, зберігаючи при цьому безпеку і обгрунтованість з юридичної точки зору.

Минулого місяця в інтерв’ю Cointelegraph голова альтернативних даних Nasdaq Bill Dague сказав, що він досліджує додавання наборів криптографічних даних в свій інструмент аналізу ринку. Проте, поки невідомо чи буде запущений обмін при запуску крипто-продукту.

У серпні Azure впровадила алгоритм перевірки автентичності (proof-of-authority, PoA) в своєму продукті Blockchain Ethereum. Алгоритм PoA заснований на принципі схвалених ідентифікаторів або валідаторів на блокчейні і не вимагає конкуренції при завершенні транзакцій.

Новий продукт Ethereum на Azure оснащений рядом функцій, що забезпечують його правильне функціонування і безпеку, таких як система ідентифікації лізингу, підтримка веб-збірки Parity, Azure Monitor і децентралізованого додаток управління (DApp).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *