Monday , 24 June 2019

Monero представляє протокол другого рівня «Tari»

Провідний розробник Monero представив новий протокол другого рівня, який дозволить користувачам створювати і продавати цифрові активи поверх криптовалютної мережі, орієнтованої на конфіденційність.

Проект з відкритим вихідним кодом, який отримав назву Tari, буде орієнтований на токени «з унікальними характеристиками», що містять інформацію про права власності (наприклад, бали лояльності або віртуальні товари). Токени будуть функціонувати аналогічно токенам ERC-721 в мережі ethereum (наприклад, CryptoKitties), що дозволить користувачам взяти на себе відповідальність за унікальні цифрові активи.

«Tari істотно змінить спосіб взаємодії з цифровими активами», – сказав співзасновник Naveen Jain. «Ми будуємо приголомшливу команду, щоб управляти найкориснішою децентралізованою платформою, надаючи можливість будь-кому випускати, управляти, використовувати і передавати свої цифрові активи».

Хоча це не перший проект, який використовує технологію blockchain, що дозволяє користувачам торгувати цифровими активами, співзасновники Jain, Riccardo «fluffypony» Spagni і Dan Teree стверджують, що він перший оптимізований для цього конкретного варіанту використання.

Tari буде структурований як бічний ланцюг в основній мережі monero, що дозволить користувачам об’єднати свій токен з XMR.

Spagni, який також є провідним розробником XMR, підкреслив, що цей новий проект не применшує його прихильності проекту Monero, додавши, що він відступає від інших професійних зобов’язань, щоб приділити йому час у своєму графіку.

Він сказав:

«Я радий використовувати свій досвід з метою побудови другого рівня поверх Monero, і створити сучасний цифровий протокол, орієнтований на активи, який використовує мову програмування Rust. У нас є ресурси для розширення спільноти розробників Monero світового класу, і я з нетерпінням очікую запуску та управління протоколом наступного покоління, який дійсно корисний».

Tari отримав фінансову підтримку від ряду венчурних фірм, включаючи Redpoint, Trinity Ventures, Blockchain Capital і Pantera.

В даний час немає ніяких часових рамок або навіть дорожньої карти для проекту, хоча Spagni пожартував на Reddit, що демо буде доступно через два роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *