Monday , 24 June 2019

Вартість транзакцій Monero снизились на 97% завдяки хардфорку

Після хардфорку в мережі Monero 18 жовтня, середня вартість транзакцій для користувачів XMR впала на 97 відсотків: з 60 центів до всього двох центів в середньому за даними CoinMetrics.

Відомий як «Monero 0.13.0 Beryllium Bullet», недавній хардфорк реалізував надійну, неінтерактивну, нульову систему зберігання даних, яка називається «Bulletproofs». Це гарантує конфіденційність, яка дозволила приховувати трансакційну інформацію XMR від загальнодоступної перевірки блоків.

«Bulletproofs» робить Monero «нечесно дешевим»

Bulletproofs був представлений спільноті Monero як рішення цілого ряду існуючих проблем, в тому числі забезпечення більшої конфіденційності з більш швидкими і більш дешевими транзакціями, а також для підвищення опору майнерам ASIC, які співтовариство розробників Monero розглядає як загрозу децентралізації.

Щоб домогтися цього, Bulletproofs скорочує розмір доказів в блокчейні, що в свою чергу, призводить до більш ніж 80% зменшення розміру транзакції. В результаті цього Monero тепер вимагає істотно менше дискового простору, ніж раніше. Уже маймери XMR повідомили, що труднощі з видобутком значно знизилися з тих пір, як було введено оновлення.

Як показано на 1-річному графіку, що охоплює період з жовтня 2017 року по жовтень 2018 року, транзакційні збори Monero впали до рекордно низького рівня.

About Golaya Alexa

Check Also

Криптовалютний проект Facebook ознаменує важливу віху в історії компанії

Глобальний інвестиційний банк RBC Capital Markets вважає, що майбутній криптовалютний проект Facebook стане важливою віхою …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *