Sunday , 26 May 2019

MUFG запускає криптовалютний обмін

Оскільки біткоін торгівля стає новим мейнстрімом в Японії, провідні фінансові фірми починають пропонувати послуги для збереження своєї частки на ринку. MUFG, найбільший банк в країні, в даний час планує запустити власний обмін, з прив’язаними криптовалютами і сегрегованими біткоін-рахунками для клієнтів інших бірж.

Одна з найбільших газет в Японії, Mainichi Shimbun, і національне публічне видання KBS Південної Кореї, повідомили, що MUFG готує ресурси і команду розробників для створення криптовалютної біржі для локального криптовалютного ринку.

У вересні 2017 року, уряд Японії і Financial Services Agency (FSA) представили національну програму ліцензування для регулювання криптовалютних обмінів як належних фінансових установ. 11 біткоін обмінів отримали ліцензії на здійснення діяльності і статус регульованого постачальника фінансових послуг. У той час було переглянуто 17 обмінів криптовалютами, і протягом останніх трьох місяців було схвалено більше криптовалютних обмінів.

У наступні тижні MUFG планує зібрати необхідні ресурси і таланти для відкриття обміну криптовалютами і подачі заявки на японський FSA. Проте, Mainichi Shimbun повідомила, що подача заявки на запуск криптовалютної біржі в Японії складна, і банку необхідно буде пройти суворий процес для запуску торгової платформи для цифрових активів.

Два місяці тому Shinhan Bank, другий за величиною комерційний банк в Південній Кореї, приступив до розробки та тестування системи біткоін гаманця і сховища, щоб забезпечити безпечні послуги для існуючих користувачів криптовалютами.

Швидко зростаюча кількість фінансових інститутів виходить на криптовалютний ринок, і вхід суворо регульованих постачальників фінансових послуг надасть криптовалютним трейдерам більш широкий спектр платформ, що використовуються для забезпечення їх портфеля активів і криптовалют.

Випуск токена

За словами Mainichi Shimbun, MUFG також розглядає можливість запуску крипто-токена, який буде хеджувати значення токена по ціні японської ієни. По суті, MUFG буде управляти резервом японської ієни і виробляти еквівалентну суму токена MUFG відповідно до ціни японської ієни.

Місцеві ЗМІ повідомили, що токен MUFG служитиме крипто-активом для захисту трейдерів від волатильності ринку. У періоди крайньої волатильності і великих ринкових коригувань трейдери можуть безперешкодно переміщувати свої активи в токени з підтримкою японської ієни MUFG і запобігати впливу тимчасової волатильності на їх існуючі активи.

Концептуально крипто-токен MUFG схожий на USDT або Tether, який хеджує значення токена по ціні доларів США.

З огляду на, що USDT суперечливий через відсутність належних сторонніх аудитів, для того, щоб MUFG міг використовувати законну японську криптовалюту, йому довелося б провести незалежну перевірку, щоб гарантувати, що кожен токен MUFG підтримується японською ієною.

Тимчасові рамки запуску криптовалютної біржі MUFG залишаються неясними, і японський банк не розкрив ніякої додаткової інформації, крім інформації, наданої японськими ЗМІ.

Для японського ринку обміну криптовалютами оптимістично, що великі банки, зокрема найбільший банк країни, планують вийти на криптовалютний ринок і вирішити проблему зростаючого попиту на криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *