Saturday , 20 October 2018

Nasdaq запропонує торгівлю біткоін ф’ючерсами в червні 2018 року

За даними Wall Street Journal, Nasdaq, друга за величиною фондова біржа в світі за ринковою капіталізацією, прагне до випуску ф’ючерсних контрактів на біткоіни в першій половині 2018 року. У звіті вказується, що біржа візьме приклад з двох ринків в Чикаго які вже вказали специфіку своїх планів щодо біткоін ф’ючерсів.

У витязі зі звіту говориться:

«Біткоін контракт буде додано на вже існуючу платформу Nasdaq Futures (NFX). Платформа була запущена в 2015 році і в основному зосереджена на торгівлі енергією, але тепер вона буде потенційно переглянута з метою включення в неї криптовалютних контрактів ».

Незважаючи на те, що твердження регулюючих органів ще не прийнято, реальність того, що ф’ючерси на біткоіни є опцією «на вимогу», спровокувала ряд обмінів до розгляду такої можливості.

У той час як у CME Group є набагато більший ринок ф’ючерсів, ніж Nasdaq, останній має більш широке визнання серед роздрібних інвесторів. Схвалення Nasdaq може істотно вплинути на звичайних інвесторів, які можуть виявитися на шляху до покупки цифрової валюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *