Sunday , 16 June 2019

Nasdaq хоче запатентувати резервні копії транзакцій в Blockchain

Логотип Nasdaq на торговой площадке Nasdaq Market в Нью-Йорке. Nasdaq коснулся рекордного внутридневного максимума в четверг на фоне роста акций США, на следующий день после того, как ФРС оставила ключевую ставку на прежнем уровне.    REUTERS/Brendan McDermid

Nasdaq прагне запатентувати метод, за допомогою якого blockchain можна було б використовувати для забезпечення обліку біржових угод.

6 жовтня, Відомство США по патентах і торгових знаках (USTPO) випустило додаток для “систем і методів ведення записів про blockchain транзакції”, спочатку представлених Nasdaq 31 березня. Розробка належить Тому Фейю, старшому віце-президенту Nasdaq з корпоративної архітектури, і Домініку Паніскотті, помічнику віце-президента з корпоративної архітектури.

По суті, проект стосується обмінної системи, включаючи також цифрові гаманці, книги замовлень і відповідний механізм з “закритим блокчейном”, який використовують для записів угод, які оновлюються в режимі реального часу.

Деталі патентної заявки:

«Відповідність ідентифікується між запитами на транзакції даних і хешами, пов’язаними з цифровими гаманцями, після чого такі запити генеруються. Контрагент отримує хеш іншого боку разом з інформацією відповідності, після чого обидві сторони ініціюють додавання транзакцій в блокчейн ».

Звідти, обмін перевіряє вміст blockchain, шукає дані, пов’язані з цими цифровими гаманцями. Додаткова резервна копія цієї інформації також зберігається в окремій базі даних.

Nasdaq буде і надалі рухатися в напрямку розробок, пов’язаних з технологією. У минулому році оператор обміну оприлюднив blockchain проект Linq, орієнтований на приватні ринки, а в травні він запустив нові blockchain послуги для своєї глобальної клієнтської бази.

Зміст заявки показуює, що компанія багато в чому докладає зусиль для реалізації методу з використанням blockchain в обмінному середовищі. Згідно записів USTPO Nasdaq спочатку намагались запатентувати кілька заявок, пов’язаних з технологією, але вони були скасовані після того, як була прийнята перша заявка в березні.

One comment

  1. That saves me. Thanks for being so seeinbls!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *