Sunday , 26 May 2019

NEM Foundation публікує план реструктуризації на тлі фінансових труднощів

NEM Foundation опублікував свій план фінансової та організаційної реструктуризації 8 березня. Цей план з’явився на початку цього року після новин про те, що фонду не вистачає рідних токенів XEM.

20 лютого фонд вирішив випустити 210 мільйонів токенів XEM ($ 8,7 мільйона) з резервів, перші 25 мільйонів ($ 1,04 мільйона) з яких будуть використані «для створення процесів і структур для нового продукту NEM Foundation, орієнтованого на прибуток». Нові токени імовірно будуть фінансувати NEM Foundation до лютого 2020 року.

Крім надання нового фінансування, фонд також розгляне скорочення деяких посад в компанії. NEM Foundation нібито зіткнувся з фінансовими труднощами через роздутий штат, неефективний облік витрат і низькі показники повернення інвестицій.

У п’ятницю, NEM Foundation створить «робочу групу з трансформації» для роботи над короткостроковими цілями, включаючи розробку щотижневих і щомісячних структур звітності для співробітників і систему показників для оцінки ефективності роботи співробітників.

Хоча в січні фонд зіткнувся з можливістю масових звільнень, в оголошенні йдеться, що будуть найняті розробники SDK, щоб розширити його поточні SDK, для включення Python, PHP і Unity на додаток до поточних Javascript і Java.

NEM Foundation був заснований в 2017 році, через два роки після випуску токена XEM, і базується в Сінгапурі. Мета організації – «впровадити, навчити і просувати використання технологічної блокчейн-платформи NEM в міжнародному масштабі для всіх галузей і установ», говориться на веб-сайті компанії.

За даними CoinMarketCap, на момент публікації XEM торгується по $ 0,0417, знизившись на 1,43 відсотка в день. Ринкова капіталізація токена в даний час складає більше $ 375 мільйонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *