Sunday , 26 May 2019

Nestle і Carrefour використовують IBM Blockchain для обміну даними з клієнтами

Швейцарський харчовий гігант Nestle і французький ритейлер Carrefour тепер надають споживачам доступ до даних про продукти через платформу IBM Food Trust.

Обидві компанії спільно оголосили в понеділок, що клієнти можуть відстежити лінію картопляного пюре Mousline від фабрики Nestle до магазинів Carrefour, відсканувавши QR-код на упаковці зі смартфона.

Служба надає дату виготовлення продукту і параметри контролю якості, а також терміни зберігання і розташування складів. Споживачі можуть навіть знайти інформацію про фермерів, які постачають картоплю для продукту, і про те, як готується пюре.

Як наголошується в повідомленні, Nestle вперше використав платформу блокчейн для обміну даними з клієнтами.

Vineet Khanna, віце-президент Nestle і глобальний керівник ланцюжка поставок, сказала:

«Ми використовуємо технологію блокчейн, щоб підвищити прозорість наших продуктів, надаючи точну, надійну і неупереджену інформацію. Це піде на користь всьому ланцюжку створення вартості, включаючи роздрібних продавців і споживачів ».

Нові сервіси будуть протестовані з продуктом Mousline протягом наступних декількох місяців з метою «допомогти зрозуміти вплив і масштабованість технології і прийняти рішення про подальші розробки», заявили Nestle і Carrefour.

Nestle стежить за використанням технології блокчейн з 2017 року, коли він приєднався до IBM Food Trust в якості одного із засновників. Carrefour приєднався до платформи в жовтні минулого року.

Директор по роботі з технологією блокчейн Carrefour Еммануель Делерм розповів, що компанія працювала над власним блокчейном більше року, в основному використовуючи команди внутрішніх інженерів, перш ніж перейти на платформу IBM.

Минулого тижня друга за величиною в світі за обсягом продажів компанія супермаркетів Albertsons Companies також стала членом Food Trust, плануючи пілотне відстеження постачальників салату ромен – продукту, який в минулому році був пов’язаний з широко поширеним спалахом E-coli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *