Tuesday , 26 March 2019

New York Times: Facebook готує власний коін?

Facebook «сподівається домогтися успіху там, де зазнав невдачі біткоїн», за допомогою свого вкрай секретного проекту по криптовалютам, стверджується в статті New York Times (NYT), вiд 28 лютого.

Посилаючись на численні анонімні джерела, Times збирає воєдино відомості про проект, який буде інтегрувати обмін криптовалют в месенджерах.

Зокрема, Facebook планує перебудувати свою інфраструктуру обміну повідомленнями та інтегрувати три власних додатки – WhatsApp, Messenger і Instagram – під одним дахом. Як зазначає Times, це забезпечить майбутній кріптотокен охопленням 2,7 мільярдів, які використовують ці три сервісу щомісяця.

Times відзначає, що кріптовалютна платіжна система, яка буде працювати в системі обміну повідомленнями, є ідеєю, яку гаряче підтримують кілька глобальних гігантів, таких як Kakao з Кореї, Line in Japan і Telegram.

За даними NYT, Facebook запустив свій криптографічний проект – на чолі з екс-президентом PayPal Девідом Маркусом – незабаром після того, як Telegram зібрав майже $ 1,7 млрд в двох раундах приватної первинної пропозиції монет (ICO) для своєї майбутньої блокчейн платформи Telegram Open Network (TON).

Анонімні джерела стверджують, що монета буде стейблкоіном – прив’язаним до вартості трьох різних національних фіатних валют, а не однієї.

Нью-Йорк Таймс зазначає, посилаючись на анонімні джерела, що Facebook вже почав запитувати лістинг Facebook coin на кріптобіржах.

The Times посилається на галузевих експертів, які стверджують, що Facebook, ймовірно, зіткнеться з тими ж технологічними обмеженнями і нормативними перешкодами, з якими стикаються такі стійкі криптовалюти, як біткоїн (BTC).

Check Also

Binance співпрацює з фірмою з управління ризиками IdentityMind для відповідності KYC і AML

26 березня в своєму блозі про найбільша в світі кріптовалютна біржа Binance оголосила про співпрацю …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *