Sunday , 26 May 2019

New York Times: Facebook готує власний коін?

Facebook «сподівається домогтися успіху там, де зазнав невдачі біткоїн», за допомогою свого вкрай секретного проекту по криптовалютам, стверджується в статті New York Times (NYT), вiд 28 лютого.

Посилаючись на численні анонімні джерела, Times збирає воєдино відомості про проект, який буде інтегрувати обмін криптовалют в месенджерах.

Зокрема, Facebook планує перебудувати свою інфраструктуру обміну повідомленнями та інтегрувати три власних додатки – WhatsApp, Messenger і Instagram – під одним дахом. Як зазначає Times, це забезпечить майбутній кріптотокен охопленням 2,7 мільярдів, які використовують ці три сервісу щомісяця.

Times відзначає, що кріптовалютна платіжна система, яка буде працювати в системі обміну повідомленнями, є ідеєю, яку гаряче підтримують кілька глобальних гігантів, таких як Kakao з Кореї, Line in Japan і Telegram.

За даними NYT, Facebook запустив свій криптографічний проект – на чолі з екс-президентом PayPal Девідом Маркусом – незабаром після того, як Telegram зібрав майже $ 1,7 млрд в двох раундах приватної первинної пропозиції монет (ICO) для своєї майбутньої блокчейн платформи Telegram Open Network (TON).

Анонімні джерела стверджують, що монета буде стейблкоіном – прив’язаним до вартості трьох різних національних фіатних валют, а не однієї.

Нью-Йорк Таймс зазначає, посилаючись на анонімні джерела, що Facebook вже почав запитувати лістинг Facebook coin на кріптобіржах.

The Times посилається на галузевих експертів, які стверджують, що Facebook, ймовірно, зіткнеться з тими ж технологічними обмеженнями і нормативними перешкодами, з якими стикаються такі стійкі криптовалюти, як біткоїн (BTC).

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *