Sunday , 16 June 2019

NFX Guild обирає Synereo з метою децентралізації Інтернету

1-cdbedbtdms8egir2wue65w

NFX Guild стартап прискорювач, починає співпрацю з Synereo, децентралізованою соціальною мережею на blockchain основі, з метою розвивати екосистему децентралізованих додатків (dApps) на верхній платформі Synereo Blockchain 2.0. Організації поділяють бачення більш вільного і справедливого Інтернету.

Blockchain платформа Synereo 2.0 являє собою технологічний стек на основі blockchain. На думку розробників, Synereo дозволяє додаткам, сайтам і веб-сервісам функціонувати, не покладаючись на централізовані сервери, ефективно трансформуючи роботу Інтернету.

Генеральний директор Synereo Дор Конфорті, бачить “Blockchain 2.0” в якості платформи, що “масштабується, не реплікується масово, але повністю розподілена, функціонує в якості рішення для зберігання даних, а також дозволяє формальну верифікацію смарт-контрактів “.

NFX Guild буде вибрати до трьох команд, щоб будувати свої dApps з використанням технології Synereo для наступного класу програми прискорювача NFX Guild. Програма доступна тільки для найбільш перспективних команд.

Змагання за участь в акселераторі

Для того, щоб запустити програму, обидві організації будуть запрошувати розробників взяти участь в Хакатоні, в якому учасники будуть розробляти ідеї для децентралізованих додатків Synereo. Переможці Хакатону разом з 11 лауреатами, матимуть право звернутися до програми NFX Accelerator.

Прийняті команди отримають $ 120. 000 на інвестиційні фонди від NFX, плюс грант АМР (національна валюта Synereo в) від Synereo.

“Ми спостерігали за цифровими валютами, blockchain і децентралізованою економікою протягом більше десяти років”, сказав Джеймс Карріер, керуючий партнер NFX Guild. “Ми шукали протягом довгого часу групу, яка складалася б з людей, які практично хочуть створювати додатки, і які хотіли б зробити щось велике – не тільки з точки зору технології та математики “.

Додаткові цілі

Карріер сказав, що команда Synereo приносить збалансовану перспективу, і NFX Guild шукає нові практично-орієнтовані команди з тим же підхідом до створення додатків на платформі Synereo.

Кожен новий dApp в екосистемі Synereo приносить більше функціональних можливостей і користувачів до децентралізованої економіки.

“Ми знайшли команду Synereo, яка має унікальне поєднання криптовалюти і сучасного цифрового фінансового розуміння поряд з реальним розумінням вимог розробників і ноу-хау, як будувати сильні інструменти для розробників,” сказав Джіджі Леві-Вайс, NFX Guild партнер-засновник.

Таке поєднання ставить Synereo в лідируючі позиції в залученні blockchain технології в повсякденному житті.

One comment

  1. We need more inghists like this in this thread.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *