Monday , 22 April 2019

Nvidia Отримала $ 289 Млн Прибутку Від Майнерів В Першому Кварталі 2018

Nvidia, найбільший виробник графічних процесорів в світі, опублікував свій дохід в першому кварталі і повідомив про доходи в розмірі 3,21 мільярда доларів, що перевищило очікування в 2,89 мільярда доларів. Згідно зі звітом, компанія отримала 289 мільйонів доларів – 9% від їх загальної виручки – від продажів майнінгового обладнання.

Раніше очікувалося, що виручка Nvidia складе 200 мільйонів доларів за рахунок майнерів, але вийшло на 50% більше. Хоча їх крипто-продажі перевершили очікування, вони очікують, що в найближчі місяці вони знизяться. Оскільки ethereum є найпопулярнішою криптовалютою, що видобувається на графічних процесорах, запуск Antminer E3 для видобутку ethereum від Bitmain може відняти значну частину ринку.

Фактично, в минулому році Bitmain повідомляв про більш високі доходи, ніж Nvidia, чия лінійка продуктів також включає компоненти для хмарних обчислень і штучного інтелекту. Nvidia повідомила про прибуток в розмірі 3 млрд. дол. США за рік, в той час як Bitmain мав майже 4 млрд доларів, продаючи ASIC.

Дженсен Хуан, генеральний директор Nvidia, пояснив:

“Клієнти купували [карти GPU] для ігор, але в той час як вони знаходяться в школі, на роботі або в ліжку – вони включають її і роблять невелику здобич. У цьому немає нічого поганого.”

Коли попит на графічні процесори для кріптовалютного видобутку перевершив очікування, Nvidia спробувала контролювати ціни і продажі і зазнала невдачі. На деяких ринках роздрібні продавці продають ці відеокарти в два рази більше їх фактичної вартості через попит.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *