Monday , 21 January 2019

Nvidia Отримала $ 289 Млн Прибутку Від Майнерів В Першому Кварталі 2018

Nvidia, найбільший виробник графічних процесорів в світі, опублікував свій дохід в першому кварталі і повідомив про доходи в розмірі 3,21 мільярда доларів, що перевищило очікування в 2,89 мільярда доларів. Згідно зі звітом, компанія отримала 289 мільйонів доларів – 9% від їх загальної виручки – від продажів майнінгового обладнання.

Раніше очікувалося, що виручка Nvidia складе 200 мільйонів доларів за рахунок майнерів, але вийшло на 50% більше. Хоча їх крипто-продажі перевершили очікування, вони очікують, що в найближчі місяці вони знизяться. Оскільки ethereum є найпопулярнішою криптовалютою, що видобувається на графічних процесорах, запуск Antminer E3 для видобутку ethereum від Bitmain може відняти значну частину ринку.

Фактично, в минулому році Bitmain повідомляв про більш високі доходи, ніж Nvidia, чия лінійка продуктів також включає компоненти для хмарних обчислень і штучного інтелекту. Nvidia повідомила про прибуток в розмірі 3 млрд. дол. США за рік, в той час як Bitmain мав майже 4 млрд доларів, продаючи ASIC.

Дженсен Хуан, генеральний директор Nvidia, пояснив:

“Клієнти купували [карти GPU] для ігор, але в той час як вони знаходяться в школі, на роботі або в ліжку – вони включають її і роблять невелику здобич. У цьому немає нічого поганого.”

Коли попит на графічні процесори для кріптовалютного видобутку перевершив очікування, Nvidia спробувала контролювати ціни і продажі і зазнала невдачі. На деяких ринках роздрібні продавці продають ці відеокарти в два рази більше їх фактичної вартості через попит.

Check Also

Аудит підтвердив забезпеченість Circle USDC доларом США

За даними аудиторської фірми Grant Thornton, стейблкоін USDC криптовалютного стартапу Circle, був повністю забезпечений фіатнимі …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *