Wednesday , 19 September 2018

Nvidia та AMD під ударом через поновлення Ethereum Byzantium?

Згідно зі звітом Barron’s, різкі підвищення рівня цін криптовалют в цьому році були вигідні виробникам графічних карт, таких як AMD і Nvidia. Наприклад, Ethereum виріс більш ніж на 2000% за останній рік, і це призвело до того, що майнери стали більше купувати процесори AMD і Nvidia для майнінгу криптовалют, що призвело до різкого зростання попиту.

За даними Nvidia за другий квартал, (згідно з офіційним повідомленням), компанія отримала підвищення прибутку на 150 мільйонів доларів завдяки буму криптовалют. Багато хто вважав, що AMD і Nvidia будуть під ударом, якщо ринок прийме ведмежий тренд. Однак, за словами аналітика Barclays Блейна Кертіса, компанії повинні бути в безпеці.

Хоча ціна Ethereum різко зросла в цьому році, ясно, що вона не буде економічно вигідною для майнерів криптовалют, щоб продовжувати купувати графічні процесори Nvidia і AMD, хоча в минулому їх продажі збільшувалися. За словами Блейн Кертіс, модернізація Byzantium Ефіріума повинна підвищити рентабельність видобутку на 20-30%, але все може бути і по-іншому. Він сказав:

«Після поновлення Byzantium, 17 жовтня, рентабельність видобутку повинна збільшитися на 20-30% від поточних рівнів, оскільки середній час формування блоку буде скорочено наполовину, що частково компенсується зниженням винагороди від 5 ефірів до 3 ефірів. Що ще більш важливо, «бомби» для штучного утруднення затримуються до 4 кварталу 2018, оскільки технологія Proof-of-Stake ще не готова. Це означає, що складність збільшується набагато повільніше, покращуючи траєкторію очікуваного прибутку (за інших рівних умов) і, ймовірно, буде підтримувати продаж ГПУ для видобутку».

Якщо криптовалюта стане підтримувати proof-of-stake, ясно, що графічні процесори вже не дадуть майнерам більшу частину переваг в мережі, так як платежі будуть підтверджуватися по-іншому. Таким чином, попит буде зменшуватися. Однак, оскільки оновлення було відкинуто до кінця 2018 року, аналітик підняв свої цінові показники як для Nvidia, так і для AMD.

По суті, він очікує, що обидві компанії продовжать кататися на позитивній кріптовалютній хвилі, ще один рік. Цільовий показник ціни AMD склав від 9 до 10 доларів США, а його цільова ціна для Nvidia – від 140 до 200 доларів.

Аналітик вважає краще Nvidia через їх панування в AI, і завдяки запуску нового процесора Volta, який повинен розширити лідерство компанії на ринку графічних процесорів, зберігаючи свою продуктивність вище, ніж AMD в доступному для огляду майбутньому.

Як повідомляє CCN, аналітики ринку в минулому відзначали, що видобуток GPU є важливим фактором для майбутнього цих двох компаній. Раніше в цьому році, як Nvidia, так і AMD були готові до випуску більш дешевих графічних процесорів для криптовалют.

У 2017 році AMD виросла на 17,37%, а Nvidia зросла на 77,55%. Сплеск змусив CNBC Джима Крамера заявити, що інвестори не повинні купувати акції Nvidia і AMD через зростання кріптовалютних курсів, оскільки, за словами коментатора, зростання ринку в даний час не є стійким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *