Sunday , 26 May 2019

NYSE розробляє онлайн платформу для біткоін торгівлі

Згідно з останніми повідомленнями, Intercontinental Exchange, фірма, що володіє Нью-Йоркською фондовою біржею, є останнім гігантом Уолл-Стріт, який планує увійти в криптовалютний простір.

3 травня надійшло повідомлення про те, що Goldman Sachs виходить на ринок біткоін, відкриваючи ф’ючерсний ринок, орієнтований на інвесторів в традиційному фінансовому секторі та фондовому ринку. У той час виконавчий директор Goldman Sachs Рана Яред заявила, що, незважаючи на особистий скептицизм керівників банку, Goldman Sachs вирішив використовувати торгову площадку для біткоін, щоб сприяти зростанню попиту з боку своїх клієнтів та інвесторів.

8 травня, менш ніж через тиждень після того, як плани Goldman Sachs про вихід на ринок біткоін-ф’ючерсів були оприлюднені, NYTimes повідомила, що під час розгляду деякої документації стало відомо про розробку онлайн платформи для торгівлі біткоін материнською компанією NYSE.

«Материнська компанія Нью-Йоркської фондової біржі працює над платформою онлайн-трейдингу, яка дозволила б великим інвесторам купувати і утримувати біткоіни відповідно до електронних повідомлень і документів, які були переглянуті The New York Times, але на даний момент, плани як і раніше залишаються конфіденційними », – повідомляє New York Times.

Всього кілька тижнів тому виконавчий директор Nasdaq, другої за величиною фондової біржі в світі після NYSE, заявив, що обмін буде відкритий для торгівлі криптовалютами в регульованому середовищі.

Goldman Sachs, CME, CBOE і інші великі фінансові установи, які або вже інтегрували біткоіни, або планують обслуговувати біткоін ринок в майбутньому, працюють або розвивають ринок ф’ючерсів на основі біткоін, але не мають прямого відношення до біткоіна. По суті, Goldman Sachs дозволить своїм клієнтам укладати контракти, які імітують цінність біткоіна, але вони не зможуть володіти біткоіном або реальною валютою.

NYSE і її материнська компанія в даний час розробляють реальний біткоін-обмін, на якому інвестори зможуть безпосередньо купувати і продавати домінуючу криптовалюту без участі ф’ючерсів, деривативів та інших видів контрактів. Клієнти і інвестори NYSE зможуть безпосередньо купувати, продавати і зберігати біткоіни, можливо, в гаманці, аналогічному Coinbase або іншим існуючим криптовалютним платформам.

Coinbase Custody, offline обмін Bithumb і інші сервіси великих обмінів криптовалютами вже дозволяють великим інституційним і роздрібним інвесторам безпосередньо інвестувати в криптовалюти, такі як біткоіни, у великих сумах. Coinbase Custody, наприклад, приймає ставки в розмірі більше $ 15 мільйонів. Отже, інвестори не обов’язково отримають певні переваги в порівнянні з іншими біржами, використовуючи біткоін-обмін NYSE.

Але запуск біткоін обміну NYSE є монументальним і символічним, оскільки він демонструє, що навіть найбільший фондовий ринок в світі, через який регулярно проходять трильйони доларів, більше не може ігнорувати ринок криптовалют, який росте з експоненційної швидкістю.

Безпрецедентний попит

В інтерв’ю NYTimes засновник і виконавчий директор LedgerX Пол Чжоу, який раніше працював в Goldman Sachs в якості виконавчого директора, сказав, що індустрія біткоін вперше в історії переживає безпрецедентний інституціональний інтерес.

«Вперше в історії Bitcoin галузь переживає безпрецедентний інституціональний інтерес. Я був вражений тим, що найсильніші прихильники криптовалюти часто починають скептично. Це здоровий скептицизм. Але в якийсь момент сприйняття зсувається, і для багатьох установ – це вже відбулося ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *