Monday , 21 January 2019

OKCoin запустить торговельну платформу на південнокорейському ринку

За даними The Korea Times, заснована в Пекіні криптовалютна біржа OKCoin розглядає партнерство з корейським розробником, видавцем і дистриб’ютором мобільних і комп’ютерних ігор NHN Entertainment для венчурного бізнесу. Відомо, що OKCoin планує запустити торговельну платформу на південнокорейському ринку.

Згідно із заявою, OKCoin планує включити в список більше криптовалют, ніж Bithumb і UpBit, які інтегрували 10 і 30 криптовалют відповідно. Обидва Bithumb і UpBit управляються деякими з найбільш впливових конгломератів країни, включаючи Dunamoo Kakao. Korbit, третій за величиною ринок обміну криптовалютами, управляється NXC, ігровою компанією вартістю $ 10 мільярдів.

Саме з метою конкуріренціі з місцевими торговими платформами, такими як Bithumb, Korbit, UpBit і CoinOne, OKCoin планує співпрацю з великим конгломератом в NHN Entertainment, яка дозволить отримати достатні ресурси і капітал для вирішення проблем на південнокорейському ринку. OKCoin також планує інтегрувати 60 криптовалют при запуску торгової платформи, що на даний момент більше, ніж у всіх криптовалютних обмінів на місцевому ринку разом узятих.

Кріс Лі, президент OKCoin, сказав News 1, що в даний час в компанії працює 100 розробників на повну ставку, і вона прагне перетворитися в глобальний обмін криптовалютами. Лі підкреслив, що для розширення OKCoin на міжнародному рівні, Південна Корея є важливим ринком для компанії.

Минулого місяця Huobi, ще одна велика китайська криптовалютна біржа, яка перейшла на ринок криптовалютної торгівлі в Гонконзі, оголосила про своє партнерство з японським фінансовим гігантом SBI Holdings, з метою виходу на ринки Японії і Південної Кореї.

Через недавнє переслідування криптовалютної торгівлі китайським урядом, торговельні платформи на китайському ринку почали розширюватися і в інші великі регіони Азії, такі як Японія і Південна Корея.

Оптимістично для Південної Кореї?

Крім OKCoin і Huobi, очікується, що протягом наступних кількох місяців на південнокорейському ринку обміну криптовалют буде запущено ще 10 криптовалютних обмінів.

Очевидно, що якщо південнокорейський криптовалютний ринок буде нестійким, а комерційна заборона неминуча, то криптовалютні обміни не виділятимуть мільйони доларів на розвиток і відповідність для розширення на південнокорейський ринок.

Місцеві біржі, включаючи Bithumb, Korbit і Coinone, а також обміни за кордоном, такі як Huobi і OKCoin, оптимістичні щодо нормативної дорожньої карти уряду Південної Кореї, оскільки уряд підтвердив, що заборону на комерційну торгівлю не буде накладено.

Нещодавно, голова Fair Trade Commission Південної Кореї Кім Санг-Джу заявив:

«Припинення діяльності криптовалютних обмінів нереально. Грунтуючись на законі про електронну торгівлю, уряд не має повноважень закривати платформи для криптовалютної торгівлі.

З точки зору економіста, повна заборона економічної діяльності це не справедливе і прозоре рішення. Чи є це надмірною спекуляцією чи ні, прибуток або збиток є відповідальністю інвестора ».

З огляду на те, що уряд Південної Кореї офіційно спростував твердження міністра юстиції і відхилив пропозицію про заборону торгівлі криптовалютами, більша кількість криптовалютних обмінів  з зарубіжних ринків буде розширюватися на місцевий ринок, щоб задовольнити експоненціально зростаючий попит на біткоін і інші криптовалюти глобального ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *