Thursday , 25 April 2019

OKEx збільшив свій страховий фонд до 2500 BTC

OKEx перейшов на захист свого ф’ючерсного ринку з введенням 2500 BTC до страхового фонду біржі з власного капіталу після вимушеної ліквідації 31 липня, що загрожувала дестабілізацією його операцій.

У п’ятницю обмін пояснив, що 31 липня примусово ліквідував «незвично велику» довгу позицію в розмірі 4,168,515 ф’ючерсних контрактів на біткоіни, укладених клієнтом, після того, як користувач відхилив прохання біржі про зниження позиції.

Кожен ф’ючерсний контракт має умовне значення в розмірі $ 100, відповідно до OKEx, тому загальна вартість позиції склала понад $ 400 мільйонів.

Платформа заявила, що згодом заморозила обліковий запис користувача і ініціювала примусову ліквідацію.

Представник OKEx заявив, що навіть з примусовою ліквідацією зниження ціни на біткоін і «чистий розмір замовлення» означає, що обміну довелося ініціювати свій механізм управління ризиками.

На ф’ючерсних ринках шорти платять прибуток довгим позиціям і навпаки, в залежності від руху ціни біткоіна. Якщо збанкрутілий трейдер змушений вийти з положення з низьким прибутком від ліквідності, то їх контрагент по суті заробляє гроші від цієї втрати.

Іншими словами, з одного боку немає достатніх втрат для оплати прибутку з іншого боку, що означає, що трейдери, які посіли вигідну позицію, втратять гроші. Це «соціальний збиток», а торгове співтовариство ф’ючерсів втрачає. Це не є чимось незвичайним і відбувалося раніше, і тому біржі отримують страховку. Вона захищає їх у разі ситуацій з найгіршим сценарієм.

Після урахування страхового покриття втрата інвесторів становить близько 1200 BTC (близько $ 8 800 000), що «буде пропорційно розподілено, як реалізовані прибутки + нереалізований прибуток», – сказав представник прес-служби.

Збільшення страхового фонду до 2500 BTC, що становить близько $ 18 мільйонів на час друку – покликане обмежити шкоду, завдану трейдерам.

«У разі, коли страховий фонд не може покрити загальні втрати по різниці в котируваннях, відбувається повний відкат. У цьому випадку тільки користувачі, у яких є чистий прибуток за всіма трьома контрактами на тиждень, повинні будуть покрити збитки найбільшого холдера », – пояснив обмін в п’ятницю.

OKEx також сказав, що якщо під час врегулювання о 4 годині дня HKT 3 серпня будуть знайдені будь-які спроби зловмисного маніпулювання розрахунковою ціною, обмін затримає процес врегулювання протягом 10 хвилин і вручну відрегулює ціну до розумного рівня. Обліковий запис, який зробив зловмисницьку спробу, буде негайно припинений.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *