Friday , 22 March 2019

Openbazaar забезпечує децентралізовану peer-to-peer торгівлю 44 криптовалютами

Команда розробників Openbazaar, рeer-to-peer платформи електронної комерції, OB1, оголосила на цьому тижні, що повністю децентралізована, криптовалютна торгівля без комісій тепер доступна на платформі з випуском версії 2.20 Openbazaar. Платформа раніше мала три типи лістингів: фізичні товари, цифрові товари та послуги. «Зараз ми додали четвертий: криптовалюта», – підкреслила команда, розробляючи нову версію програмного забезпечення:

«Найбільш значуща нова функція – можливість купувати і продавати криптовалюти. Тепер продавці можуть використовувати спеціальний новий тип лістингу для продажу криптовалют на Openbazaar. Вони можуть вибирати з 44 різних криптовалют прямо зараз, і з часом їх список буде збільшено».

Основні переваги використання Openbazaar для торгівлі криптовалютами, як зазначено в оголошенні, полягає в тому, що «немає комісій, немає необхідності реєструватися і немає загрози злому обміну», тому користувачі «не зобов’язані надавати будь-яку ідентифікаційну інформацію».

«Ми випустили цю нову функцію з метою прийняття до уваги думки спільноти про те, що криптовалютна торгівля на Openbazaar може бути поліпшена. Ми плануємо швидко реагувати при отриманні зворотного зв’язку від користувачів», – повідомила команда OB1. Вони також поділилися тим, що з моменту запуску опції криптовалютної торгівлі «ми бачили користувачів в мережі Openbazaar з більш ніж 60 різних країн».

Так як платформа «повністю peer-to-peer», то «не є обміном», – визнали розробники Openbazaar, додавши, що «нова функція дозволяє людям безпосередньо торгувати криптовалютами один з одним за ринковими цінами». Вона не «включає книгу замовлень з можливістю вибору цільової ціни для покупки або продажу», пояснила команда OB1.

В даний час платформа використовує 3 різних типи оплати криптовалютами: Direct, Offline і Moderated. «Якщо покупець довіряє продавцю, він може просто відправити свої монети в прямій оплаті», – розповіли розробники. Для продавців, які знаходяться в автономному режимі на момент оплати, опція Offline дозволяє їм вимагати свої монети, при поверненні. Опція Moderated може використовуватися, коли покупці не знають або не довіряють постачальникам.

Для криптоторговлі команда повторила:

«Платіж повинен бути оплачений в тій монеті, яку вони [продавці] вибрали для свого магазину Openbazaar, або bitcoin, bitcoin cash, чи zcash».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *