Sunday , 26 May 2019

Opera запускає бета-версію вбудованого криптовалютного гаманця для браузера робочого столу

Opera запускає бета-версію свого настільного веб-браузера з вбудованою функцією криповалютного гаманця, згідно ексклюзивному повідомленню в блозі Cointelegraph в понеділок, 24 вересня. Вперше браузер оголосив про це ще на початку серпня.

Згідно з повідомленням в блозі, нова версія дозволить користувачам аутентифікувати Web 3.0 і транзакції децентралізованих додатків (DApp), зроблені на їх комп’ютері з використанням Android телефону. Таким чином, нова версія повністю сумісна з мобільним криптовалютним гаманцем, який Opera вперше запустила в рамках своєї бета-версії Opera для Android в липні цього року.

Opera підкреслила, що користувачам не потрібно встановлювати новий гаманець, так як вони можуть продовжувати безпечно зберігати ключі свого гаманця на своєму телефоні. Система «мобільний-робочий стіл» також буде використовувати системне блокування телефону для забезпечення безпеки транзакцій з використанням підтверджень відбитка пальця як для передачі токенів, так і для взаємодії з DApp.

Як і у випадку з мобільним додатком, клієнт робочого столу підтримує цифрові предмети колекціонування – невзаємодіючі цифрові «об’єкти», такі як CryptoKitties або бейсбольні картки, – які користувачі могли відправляти безпосередньо між криптовалютними гаманцями Opera станом на 7 вересня.

У липні, гігант електроніки HTC повідомив, що в 2018 році буде випущений смартфон HTC Exodus, що містить криптовалютний гаманець і CryptoKitties.

Як повідомлялося раніше, сумісний гаманець «мобільний-робочий стіл» Opera працює, дозволяючи користувачам підключати свій настільний браузер до існуючого мобільного додатку з підтримкою криптовалютного гаманця, скануючи QR-код – систему, яку Opera використовувала для синхронізації настільних мобільних додатків протягом декількох років, як, наприклад, з веб-клієнтом Whatsapp.

У січні цього року в мобільний і веб-браузери Opera були включені програми щодо захисту від шкідливого ПЗ. У серпні веб-браузер Firefox оголосив про те, що він також буде блокувати шкідливе ПЗ в майбутніх версіях свого веб-браузера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *