Thursday , 25 April 2019

Opera запускає новий браузер з вбудованим криптовалютним гаманцем

Компанія Opera вперше запускає нове програмне забезпечення для браузера з вбудованим криптовалютним гаманцем.

Розробники браузера заявили в середу, що «нова версія браузера Opera для Android … об’єднує прості у використанні функції криптовалютного гаманця з підтримкою Ethereum Web3 API». Браузер в даний час знаходиться в приватній бета-версії, до якої компанія тепер запрошує приєднатися нових користувачів.

Це означає, що користувачам більше не потрібно відкривати новий веб-браузер або завантажувати окреме розширення для відправки, отримання та оплати в криптовалюті – тепер вони можуть робити це безпосередньо з перемикання на своїх браузерах на мобільних пристроях Android.

Це особливо корисне оголошення для розробників децентралізованих веб-додатків – більш широко відомих як dapps – враховуючи, що нова функціональність браузера вказує, що тепер користувачі можуть більш легко взаємодіяти з dapps, створюваними в мережі ethereum.

Чарльз Хамел, голова по продукту Opera Crypto, пояснив в заяві:

«Ми вважаємо, що сьогоднішній інтернет стане інтерфейсом до децентралізованої мережі завтрашнього дня … Opera стане першим великим браузером для Web 3.0. Ми б хотіли посприяти тому, щоб інтернет майбутнього став більш доступним».

Завдяки інтеграції з криптовалютною біржею Coinbase користувачі можуть оплачувати товари в магазині Opera Crypto Store з крипто-гаманця. В даний час додаток підтримує Ethereum, а також стандарти токенів ERC-20 і ERC-721.

Web 3.0

Цей термін «Web 3.0» відноситься до бачення децентралізованого Інтернету, побудованого поверх блокчейна ethereum, який з’єднує користувачів з різними dapps і одноранговими мережами.

Деякі додатки, такі як WeiFund, вже розроблені з метою використання в браузерах з підтримкою Web 3.0, оснащених вбудованими гаманцями.

Фактично, нещодавно випущений браузер з підтримкою функції криптовалютного гаманця Opera може похвалитися «простим» призначеним для користувача інтерфейсом, який ґрунтується на «існуючих браузерах гаманців / dapp-браузерах … зі стандартним WebView».

Таким чином, компанія розраховує знизити «вхідний бар’єр для Web 3.0 для користувачів» і запропонувати шлях тим, хто хоче «відправитися в світ децентралізованих додатків і криптовалют».

Запуск слідує за оголошенням в січні, коли компанія представила захист від криптовалютних майнерів для користувачів мобільних Android-пристроїв як частину вбудованої функціональності рекламного блоку для браузера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *