Saturday , 20 October 2018

Overstock пропонує гібридне ICO

tZERO дочірня компанія Overstock додає кілька нових бізнес-вертикалей в рамках своєї майбутньої первинної пропозиції монет (ICO).

Зокрема, власникам токенів tZERO в даний час пропонується можливість купувати цифрові розписки з підтримкою блокчейна, а також недавно представлені послуги з робо-консультування, онлайн-брокерські послуги, страхові продукти та освітні послуги, розподілені в середовищі, подібному магазину.

«Криптовалюти поки ще дуже нові, також, як і ICO – принаймні, ми надаємо навчальний магазин, в якому можна дізнатися про все і використати ваші токени tZERO», – сказав президент tZERO Джозеф Каммарата.

На додаток до запропонованих вертикалей, токен зможе використовуватися для традиційних сервісів маршрутизації і виконання компанії, що надаються через раніше запущену альтернативну торговельну систему (ATS).

Хоча пропозиції токенів на основі блокчейна були в основному зображені як традиційні токени або так звані «токени утиліти», активи tZERO розробляються для роботи в якості гібрида, надаючи інвесторам елементи обох функціональних можливостей.

Говорячи про цю нову гібридну модель, Каммарата сказав:

«Ми розглядаємо ICO як нове IPO – Wall Street 2.0, і ми сподіваємося очолити ці зусилля в регульованому середовищі».

Планується, що платформа почне приймати акредитованих інвесторів для свого ICO 18 грудня.

Інвестори і не тільки

З моменту запуску tZERO в серпні 2015 року, компанія значною мірою зосередила свою увагу на створенні регульованих засобів для миттєвої покупки і продажу складських продуктів на блокчейні. Але оскільки компанія розкрила свої плани щодо проведення ICO, Каммарата сказав, що компанія знову привертає інтерес.

Наприклад, генеральний директор Overstock Патрік Бірн на початку цього місяця повідомив, що tZERO продав ордер – гарантію, яка дає власнику право купувати акції за узгодженою ціною, – в фонд, пов’язаний з Passport Capital LLC Джона Бірбанка за $ 2,6 млн., а інший – в «Quantum Partners LP» Джорджа Сороса за $ 4 мільйони.

Каммарата сказав, що ці інвестори розглядають ордери в якості проксі-інвестицій в tZERO, який на 81% належить Overstock.com. Однак, вони навряд чи будуть купувати токен tZERO. Він відмовився коментувати подальші подробиці про цю можливу кореляцію.

На додаток до інвесторів, пов’язаних з tZERO, так як з’явилися новини ICO, інші компанії з’ясували, як вони можуть тиражувати модель для випуску токенів.

Каммарата сказав:

«У нас були тисячі і тисячі запитів, пов’язаних не тільки з інвестуванням в ICO, а й з метою випуску власних ICO зацікавленими осібами, або ж при наявності ICO запит на включення їх до списку на tZERO ATS».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *