Saturday , 15 December 2018

Overstock розкриває плани щодо майбутнього ICO

Генеральний директор Overstock і голова альтернативної торговельної системи для блокчейн активів, tZERO, Патрік Бірн, оголосив про ключові деталі пропонованої первинної пропозиції монет (ICO) на конференції Money20 / 20 в Лас-Вегасі.

ICO буде проходити з 15 листопада по 31 грудня і буде включати продаж 50 мільйонів tZero-токенів безпеки. Токени будуть продаватися у вигляді SAFT (простої угоду для майбутнього токена), що обмежує участь акредитованих інвесторів.

tZero включатиме функції розподілу прибутку для безпеки, а також службові функції токена додатків. Наприклад, власники токенів зможуть використовувати їх для оплати біржових комісій. Вони також отримають відсоток від прибутку tZero, що розподіляється щоквартально і виплачується в цифрові гаманці tZero.

Використання доходів від продажу tZero SAFT включатиме в себе підвищення необхідної функціональності і підтримки і різні інші стратегічні придбання для завершення криптографічної компетенції платформи і забезпечення незалежності екосистеми tZero.

«У той час як багато хто сумнівався, команда tZero наполегливо працювала, маючи намір створити і запустити надійну, працездатну і інституційно масштабовану blockchain технологію для криптографічних активів. В даний час ці зусилля привертають інтерес з боку як криптографічної спільноти, так і найбільших глобальних інституційних фондів».

Бірн не розкрив, яку суму Overstock сподівається залучити, і чи буде продаж обмеженим чи ні, але він сказав, що додаткові відомості будуть доступні в районі 8 листопада.

Але для того, щоб реалізувати своє бачення, Overstock.com повинен буде збільшити значний обсяг капіталу через ICO tZero. «Для цього буде потрібно кілька десятків мільйонів доларів», – пояснив Бірн.

Відповідно до SAFT від tZero, покупці укладуть угоди SAFT, які будуть виробляти цифрові токени tZero, які будуть випущені пізніше, і очікується, що вони будуть торгуватися на ATS, які будуть розвиватися tZero. tZero – одна з небагатьох компаній, що входять в ринок токенів, з існуючою перевіреною технологічною платформою блокчейн і єдиною в світі сумісною з SEC зареєстрованою ATS, здатною торгувати цифровими цінними паперами.

Слідуючи за довгою чергою досягнень в області блокчейн від свого виходу на ринок, tZero очікує, що SAFT стане першим попереднім продажем цифрових токенів, здатним забезпечити значну участь як ростучої криптовалютної спільноти, так і традиційних глобальних фінансових інститутів.

На відміну від багатьох продажів SAFT і ICO, tZero вважає, що він буде одним з небагатьох з існуючою технологічною платформою і ліцензією FINRA, що дозволить торгувати цифровими цінними паперами.

Це може зайняти кілька років, але, врешті-решт, сказав Бірн, ідея полягає в тому, щоб зробити tZero найбільшим обміном в світі, і ICO tZero є частиною цього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *