Sunday , 16 June 2019

Parity запускає бета-версію стека інструментів для побудови блокчейнів

Відповідно до прес-релізу, опублікованого у вівторок, 18 грудня, британський провайдер блокчейн інфраструктури Parity випустив бета-версію Substrate, свого інструменту для створення настроюваних блокчейнів.

У релізі говориться, що Substrate призначений для забезпечення «максимальної технічної свободи» при створенні блокчейнів. Він підтримує кілька мов програмування, користувачі можуть створювати власні механізми узгодження і сумісний з більшістю існуючих алгоритмів узгодження.

Крім того, в наступних випусках Parity додасть більше консенсусних механізмів, дозволяючи користувачам перемикатися між різними механізмами без хард-форку.

Бета-версія Substrate ліцензується під GNU General Public License, але для забезпечення максимальної свободи розробника репозиторій інструменту буде переміщений в ліцензію Apache 2.0. Parity також запропонує професійну допомогу організаціям, які розглядають можливість створення додатків з використанням Substrate.

Засновник Parity Гевін Вуд, який також є співзасновником Ethereum, каже, що Substrate використав всі уроки, отримані при створенні екосистеми Ethereum і Polkadot – протоколу, який дозволяє користувачам пов’язувати різні типи блокчейнів. Вуд вперше оголосив про запуск Substrate на саміті Web3, що відбувся в Берліні в жовтні, де він заявив, що інструмент «стане поворотним моментом» в переході до «multi-chain світу».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *