Saturday , 20 October 2018

Parity не слідуватиме пропозиціям щодо розблокування заморожених коштів

Минулого тижня компанія виклала чотири зміни протоколу ethereum, які відновили б доступ до $ 275 мільйонів в ether, заморожених в минулому місяці через уразливість в програмному забезпеченні. Чотири варіанти, детально описані в повідомленні в блозі, включали різні зміни в програмному забезпеченні ethereum – зокрема, віртуальної машини ethereum (EVM), яка переводить команди інтелектуального контракту в код.

І сьогодні Parity Technologies припустила, що не може продовжувати розглядати програмне забезпечення ethereum blockchain як спосіб повернути сотні мільйонів недоступних коштів клієнтів.

Виступаючи сьогодні на зборах розробників ethereum, представник Parity Афрі Шьоден визнав, що запропоновані шляхи для розблокування фондів, можливо, не увінчалися успіхом в досягненні критичної маси, необхідної для того, щоб ці ідеї кодувалися, пропонувалися і приймалися в мережі.

Він сказав:

«Насправді, я не хочу про це говорити, за винятком того, що Parity не хоче слідувати запропонованим способам, тому що ми бачимо, що реакція спільноти на них негативна».

Шьоден прокоментував ситуацію після того, як Хадсон Джеймсон, провідний зі зв’язків Ethereum Foundation, запитав про пропозиції в рамках порядку денного зборів.

У подальшій розмові Шьоден, який виступає від імені Parity на зборах розробників і на громадських форумах, сказав: «Ми не докладаємо більше зусиль для поліпшення цих пропозицій».

Parity Technologies ще не зробила офіційну заяву про свої наступні кроки, але незабаром після сьогоднішньої зустрічі розробників компанія повідомила в твіттері, що вона буде розглядати свої варіанти після відповіді на повідомлення в блозі.

Повідомлення отримало різку критику не тільки від користувачів ethereum, але і розробників мережі з відкритим вихідним кодом. У блозі 11 грудня головний розробник Ethereum Нік Джонсон попередив, що зміни коду можуть призвести до небезпечних і непередбачуваних результатів.

«Через ризики і рівень невизначеності навколо них я особисто не можу рекомендувати жоден з чотирьох варіантів цієї пропозиції для прийняття», – писав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *