Sunday , 26 May 2019

Paxos випустить до 100 мільйонів стейблкоінів на блокчейні Ontology

Емітент стейблкоінів Paxos співпрацюватиме з Ontology для випуску приблизно 100 мільйонів своїх токенів PAX, прив’язаних 1: 1 до долара США, в блокчейн мережі останнього, починаючи з наступного місяця.

Запуск спростить приватним особам і підприємствам, що використовують токен ONT від Ontology, транзакції з токенами з фіатною прив’язкою, оголосив Ontology в п’ятницю.

Paxos Standard (PAX) є регульованою стабільної монетою, яка підтримується доларом США, і був запущений у вересні минулого року. В даний час він доступний тільки в блокчейні ethereum як токен ERC-20, але тепер буде і другий варіант.

Нова версія PAX матиме такий же символ тікера і буде відповідати стандарту токенів OEP-4 блокчейна Ontology.

Співзасновник Ontology Енді Джі пояснив, що, хоча PAXOS як і раніше буде здійснювати процес know-your-customer, а також забезпечувати введення і виведення коштів в доларах США, він дає повноваження Ontology випускати PAX на своєму блокчейні через партнерство.

Він сказав:

«Запуск PAX на блокчейні Ontology значно прискорить реальні бізнес-додатки на Ontology, створить більше історій успіху, пов’язаних з переходом традиційного бізнесу на розподілений бізнес, і надасть партнерам і інституціональним інвесторам регульовані, надійні і безпечні ворота в світ цифрових активів».

Ця заява послідувала за заявою генерального прокурора Нью-Йорка про те, що біржа Bitfinex втратила $ 850 мільйонів корпоративних і клієнтських коштів і згодом використовувала резерви Tether для таємного покриття дефіциту.

Ontology підкреслила, що, на відміну від Tether, PAX забезпечує відкритий аудит, а всі його депозити в доларах США зберігаються на незалежних рахунках в банках, застрахованих в Federal Deposit Insurance Corp. в США.

У червні минулого року сінгапурський фонд Ontology Foundation запустив свою публічну мережу блокчейнів з метою забезпечення великого обсягу швидких і дешевих транзакцій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *