Friday , 22 March 2019

PayPal запускає інноваційну систему винагород для співробітників на основі блокчейн

Велика глобальна система онлайн-платежів PayPal запустила систему винагород на основі блокчейна для своїх співробітників. Канал фінансових новин Cheddar повідомив про запуск платформи в четвер, 6 грудня, з посиланням на директора з інновацій PayPal Майкла Тодаско.

Згідно Cheddar, програма була підготована ​​командою розробників PayPal протягом шести місяців і була запущена в середині листопада.

Співробітникам, які використовують програму, видаються токени за участь в програмах, пов’язаних з інноваціями, і за обмін ідеями. Ці токени дійсні тільки в PayPal і можуть бути продані серед учасників програми через «публічний реєстр».

Тодаско порівняв систему винагород з Venmo – сервісом мобільних платежів, який має загальнодоступні і приватні соціальні мережі. На веб-сайті, призначеному для токен-програми, співробітники «можуть лайкати, коментувати і спостерігати всю діяльність, що проводиться в PayPal, пов’язану з інноваціями», пояснив Тодаско.

Токени, зібрані співробітниками, можна обміняти на більш ніж 100 «вражень», пропонованих на платформі. Наприклад, вони можуть пограти в покер з віце-президентами PayPal, випити кави і прогулятися з фінансовим директором Джоном Рейні або зайнятися ранковими єдиноборствами з генеральним директором Деном Шульманом. Один з пунктів навіть дозволяє співробітнику позичити собаку топ-менеджера на один день.

Блокчейн часто використовується для програм лояльності. Наприклад, американський виробник чистячих засобів для будинку SC Johnson і екологічна організація Plastic Bank недавно почали кампанію по утилізації відходів в Індонезії, роздаючи токени місцевим жителям для збору відходів.

Крім того, іспанський банківський гігант BBVA почав використовувати внутрішні токени для ініціативи в своїх іспанських і аргентинських філіях, щоб винагородити людей, які допомагають навчати інших співробітників або самі освоюють нові навички.

PayPal, який вже два роки вивчає блокчейн, також зацікавлений в криптовалютах. У березні компанія подала в США патент, що описує способи прискорення крипто-транзакцій з використанням вторинних закритих ключів. Однак Пітер Тодд, Bitcoin розробник і консультант по криптографії, пізніше заявив, що PayPal намагається запатентувати технологію, раніше розроблену Bitcoin апаратним гаманцем Opendime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *