Wednesday , 27 March 2019

PayPal працює над власною системою криптовалютних платежів

Платіжний гігант PayPal з США, подав заявку на патент в Відомство з патентів і торгових знаків США (USPTO), з метою збільшення швидкості криптовалютних платежів. У патенті описується «прискорена система транзакцій в віртуальній валюті» з використанням вторинних закритих ключів для скорочення часу очікування транзакцій між споживачами і продавцями.

В останній раз, коли повідомлялося, що компанія подала заявку на патент, пов’язану з криптовалютами, був ще в середині 2016 року, коли компанія оприлюднила плани модульного платіжного модуля, який прийняв біткоіни, litecoin і dogecoin.

Винахідники патентів перераховані як Cheng Tian і Sandy Lynn Godsey з Сан-Хосе, Каліфорнія, з PayPal Inc., перерахованим в якості заявника. Відповідно до патенту, головна мета нової системи – скоротити час, необхідний на підтвердження транзакцій і появу нового блоку в мережі, в результаті яких потенційні криптокористувачі віддають перевагу традиційним платіжним методам перед криптовалютними транзакціями.

Система, описана в патентній заявці, призначена для роботи шляхом створення вторинних гаманців, кожен з яких включає в себе відповідний приватний ключ вторинного гаманця, а транзакція виконується з використанням особистого ключа первинного гаманця для передачі різних зумовлених сум кожному вторинному гаманцю. Система буде генерувати і передавати ключі, до яких прив’язана необхідна сума в тій чи іншій криптовалюті.

Жага швидкості

Додаток Paypal пояснює, що потреба в цій пропонованій системі для криптовалют обумовлена ​​тимчасовою затримкою або часом очікування між ініціалізацією транзакції і точкою, в якій транзакція була підтверджена. Наводиться приклад очікування в десять хвилин або більше для підтвердження біткоін, що, за їхніми словами, завдає шкоди користувачеві, ставлячи його в невигідне положення в порівнянні з удаваними миттєвими виборами, такими як платежі по кредитних картах у фіаті.

«У багатьох ситуаціях транзакцій, 10-хвилинний час очікування занадто великий для платників і / або одержувачів, і ці платники і / або одержувачі замість цього вважають за краще здійснювати транзакції, використовуючи традиційні способи оплати, а не віртуальну валюту. Подібні проблеми затримують прийняття віртуальних валют, незважаючи на їх переваги. Таким чином, існує необхідність в прискореної системі транзакцій з віртуальною валютою », – пояснює Paypal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *