Thursday , 19 April 2018

Poloniex пояснює атаки

Poloniex недавно був звинувачений в маніпуляціях з торгівлею. Саме тому обмін прийняв рішення поділитися основними проблемами, пов’язаними з його недавньої ситуацією із затримками, в результаті яких кілька його користувачів заявили, що вони втрачають гроші.

У неділю, 14 травня, Poloniex зазначає, що вони піддаються безперервної DDoS-атаці, яка неминуче зачіпає інші області їх діяльності.

Але юридична фірма Berns Weiss LLP активізувала свою роботу, щоб вивчити претензії на напади від імені користувачів криптообмінів Kraken і Poloniex, які, можливо, втратили гроші, як повідомляється, в результаті маніпуляцій і інсайдерської торгівлі. Фірма буде прагнути підтвердити сумніви користувачів в тому, що ними маніпулювали, а також визначити, чи порушили обміни або окремі особи бірж закон.

Однак Poloniex відповів в заяві про те, що його користувачі повинні розуміти про недавню ситуацію:

«Ми ніколи не бачили такого ентузіазму в торгівлі Blockchain токенами, як це було в останні кілька місяців», – говорить він. «З січня ми спостерігаємо збільшення онлайн-активності більш ніж на 600% і регулярний процес на 640% більше транзакцій, ніж чотири місяці тому».

Грунтуючись на безпрецедентний рівень азарту, платформа додає, що їх користувачі, особливо нові учасники, повинні враховувати деякі фактори, пов’язані з використанням blockchain токенів. По-перше, це те, що біржі, як правило стикаються з операційними погрозами, які можуть порушити досвід користувачів.

«Ці вторгнення здійснюються в формі розподілених атак типу DDoS, націлених на обмінні сервери з різним рівнем складності, спроб відмивання коштів або фінансування терористичної діяльності, спроб крадіжки користувальницьких активів та інших загроз кібербезпеки, які стають більш креативними з кожною ітерацією», – говорить компанія. «Більш того, зловмисні загрози глобальному онлайн обміну, такому як Poloniex, можуть виникати в будь-який час дня, в будь-який день року і з будь-якої точки планети. У випадку з Poloniex ці загрози присутні кожен день, часто з безліччю безперервних DDoS-атак, спрямованих одночасно на кілька кінцевих     точок ».

Як спосіб сказати, що ситуація, ймовірно, продовжиться, платформа зазначає, що її ресурси можуть бути напруженими, оскільки вона прагне працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень. Навіщо? Це пов’язано з тим, що сплеск мейнстрімної обізнаності про blockchain і токени залучає нових трейдерів в екосистему, і обмін не має контролю над ним.

Але він може оновити свою систему, щоб розмістити нових користувачів. Це призводить до наступного оперативного виклику, який він наводить: управління людськими ресурсами, щоб відповідати швидкому зростанню спільноти.

Незважаючи на те, що поновлення в процесі, Poloniex попереджає про високий рівень ризику того, що торгівля на біржі тягне за собою, особливо маржі через волатильність ціни, ризику неліквідності, маніпулювання ринком, активності регулятора та інших факторів. Вони складають «унікальну і непередбачувану мозаїку факторів, що впливають на вартість будь-якого токена blockchain», – йдеться в ньому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *