Sunday , 26 May 2019

Qtum спрощує запуск власних продуктів для користувачів

Децентралізована блокчейн-платформа Qtum працює з Google Cloud як програмного партнера, щоб спростити запуск власних продуктів для користувачів, компанія підтвердила в своєму блозі 2 травня.

Qtum, яка, як і платформа Ethereum (ETH), орієнтована на смарт-контракти та децентралізовані додатки (DApps), вже випустила набір інструментів для розробників в Google Cloud, який, як сподіваються керівники, отримає подальший розвиток.

«Google Cloud є ідеальним партнером, який допомагає нам зробити екосистему блокчейнів простішою і інтуїтивно зрозумілою. У той час як запуск вузла колись був інтенсивним і складним процесом, новий пакет розробника Qtum представляє корисні ярлики і інструменти, які роблять його швидше і простіше », – коментує IТ-директор Qtum Мігель Паленсія в своєму блозі. Паленсія додав:

«Завдяки більш доступній технології ми сподіваємося відкрити і розширити співтовариство Qtum, включивши в нього людей з більш широким досвідом – від експертів до звичайних користувачів».

Доступні інструменти розробника включають розробку DApp, запуск повного вузла, розгалуження і розміщення на Qtum.

«Коли оновиться вихідний код Qtum, Google Cloud автоматично оновить код всюди, позбавляючи розробників від необхідності повторного завантаження вручну, щоб залишатися в останній версії», – пояснюється в блозі.

Власний токен компанії Qtum виріс на 7% після оголошення і в даний час входить в число 30 найбільших криптовалют за ринковою капіталізацією.

У січні користувачам Qtum була представлена ​​ще одна функція у вигляді атомних свопів з біткоін (BTC), що дозволяє користувачам автоматично обмінювати один токен криптовалюти на інший без посередницької інфраструктури.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *