Monday , 22 April 2019

Rakuten виграв ліцензію на відкриття нової кріптовалютної біржи в Японії

Провідна фінансова корпорація Японії видала ліцензію на біржу криптовалюта, яка була затребувана гігантом електронної комерції Rakuten.

Агентство фінансових послуг країни (FSA) оголосило про те, що нова біржа, Rakuten Wallet, в даний час зареєстрована в місцевому фінансовому бюро Kanto в якості постачальника послуг віртуального обміну валюти відповідно до Закону про платіжні послуги країни. Rakuten також підтвердив цю новину в окремій заяві.

Rakuten Wallet є дочірньою компанією Rakuten і замінить біржу Everybody’s Bitcoin Inc., яку компанія придбала за 2,4 мільйона доларів в серпні минулого року.

1 березня фірма провела ребрендинг Rakuten Wallet. У своєму оголошенні Rakuten також повідомила, що припиняє роботу старого сервісу в кінці цього місяця і що користувачі можуть підписатися на новий сервіс Rakuten Wallet з квітня.

Фірма також заявила, що Bitcoin Everybody працював в якості «мнимого» провайдера криптовалюта з моменту свого запуску в березні 2017 року, подавши заявку на ліцензію в той час. Минулої весни фірма отримала замовлення на поліпшення бізнесу від бюро Kanto і «офіційно реструктурувала» свою систему управління і модернізувала внутрішні системи, щоб отримати ліцензію для перезавантажених підприємства.

У той же час FSA видало ліцензію іншій біржі DeCurret, яка повідомляє, що з 16 квітня в Японії буде організована спотова торгівля чотирма криптовалюта. Нові рахунки відкриваються з 27 березня. Акціонерами DeCurret є, зокрема, такі відомі компанії, як MUFG Bank, Nomura Holdings, Internet Initiative Japan Inc., Daiwa Securities Group і Dai-ichi Life Insurance Company.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *