Sunday , 26 May 2019

Інкубатор, заснований ріелторами, інвестує в нову компанію ідентичну Ethereum

на сайт_02

Нова компанія, яка прагне використовувати Ethereum blockchain і штучний інтелект, щоб створити систему аутентифікації особистих даних, була прийнята в REach, інкубатор за підтримки інвестиційного відділу National Association of Realtors (NAR).

Trust Stamp, заснований в 2015, вийшов з тіні і надав 400,000 $ для фінансування FICO-подібної трастової системі виграшу з частиною фінансування, що надходить з інкубатора REach. Інкубатором управляє Second Century Ventures, яка становить 100%, що належали NAR, і проводить інвестиції від імені некомерційної торговельної асоціації.

Trust Stamp є однією з семи компаній, які інкубатор REach ввів в квітні, разом з іншими, які прагнуть служити різним зацікавленим сторонам в галузі нерухомості.

В інтерв’ю засновники Trust Stamp Гарет Геннер і Ендрю Гоуасак створили свій продукт з великою різноманітністю застосування від нерухомості до онлайнових сайтів знайомств, дозволяючи приватним особам легко розділити аспекти їх ідентичності.

Геннер сказав:
“Це фундаментальне поняття двигуна Trust Stamp. Ми створюємо договір Ethereum, який є унікальним для Вас, який стає Вашою особистістю. Ми поділяємо дані до Вашого приватному ключу, який відкриває інформацію Ваших даних. Користувачі можуть надати правову перевірку своєї ідентичності, своєї фотографії, імені та будь-яких інших перевірених даних “.
Марк Біршбах, керуючий директор REach, сказав, що інкубатор бачить потенціал для blockchain технологій, щоб спростити тертя в галузі нерухомості. Однак, Біршбах сказав, що REach підтримує більш консервативну інвестиційну філософію відповідно до її членством і галузевими інтересами.

“Ми дивимося на технології, які можуть допомогти нашим учасникам, а не замінити їх”, сказав Біршбах в інтерв’ю. “Ми побачили відразу ж, що це – інструмент, який міг досягти успіху в галузі, але вочевидь, він лежить в основі технології, яка є цікавим і далеким досягненням”.

Як докази цієї досяжності, Trust Stamp приєднується до багатьох інших проектах в широкій екосистемі blockchain, яка прагне забезпечити довіру до перевірки даних. Вони включають нові цифрові компанії ідентичності, такі як ShoCard і OneName, які разом заробили майже $ 3 мільйони у венчурному капіталі.

Далі, оприлюднення здійснюється тоді, коли багато технологів починають досліджувати здатність до blockchain технології, для вирішення проблем, пов’язаних з ідентичністю. Наприклад, саміт ID2020, проведений в травні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, провів дискусію про те, як blockchain рішення могли з’явитися для служби цифровим фондам для надання таких послуг.

Спочатку безпека

Що стосується потреби в продукті, Біршбах говорив зі стимулом для інвестицій REach в Trust Stamp.

Як докази серйозності випадку використання, він зазначив, що один з учасників NAR в минулому році був викрадений і вбитий, він вів REach для розгляду ролі допомогою технології в підвищенні рівня безпеки її учасників.

“У минулому році в нашій програмі була технологія, яка була захисним спорядженням з більш швидким і більш простим способом повідомлення 911, що ріелтор міг бути в біді. Trust Stump є розширенням того, де безпека перебуває все ще в заходи буденності”, сказав Біршбах.

Що стосується його особистих уявлень про технології, Біршбах сказав, що бачить управління базою даних і цифрові операційні можливості, які blockchain знаходить як цікаві, хоча він зазначив, що галузь нерухомості зазвичай не є першим послідовником.

“Я думаю, що буде потрібно для такого типу технології для проникнення в галузь нерухомості”, сказав він.

Створення рішення

Що стосується роботи продукту на практиці, засновники Trust Stump сказали, що чутлива інформація для споживачів буде збережена не в blockchain, але з доступом до розумних договорами Ethereum.

Сьогодні це означає, що користувачі створюють рахунок, надають основну інформацію (включаючи фотографію), з’єднують застосування соціальних медіа (інформація, яка перевірена через інші громадські бази даних) і ділять їх трастові бали з іншими.

Геннер представив інтерфейс, який дозволить користувачам розділити різні аспекти своєї ідентичності в міру необхідності.

“Договір каже, що саме Ви вирішили розділити. Як мінімум Ви повинні розділити свою правосуб’єктність і ми повинні знати хто Ви. Договір також дає Вам опціон для поділу інших речей”, сказав Геннер.

Як приклад для потенційного випадку використання, Геннер сказав, що агенти по операціях з нерухомістю могли використовувати технологію, щоб перевірити, що хтось, дивлячись оголошення на мільйон доларів, може купити будинок, запросивши таку інформацію від інших користувачів.

В цілому, Геннер вважає, що Trust Stump міг встановити кращий продукт, який надає переваги безпеки в будь-якій ситуації, де будь-який професіонал або споживач прагне зустріти когось нового.

“В даний момент ріелтори зв’язуються для спілкування, відправляють Ваше фото і водійську ліцензію, але що це доводить?” він продовжував, завершуючи:
“Навіть у злочинців є водійські права”.

One comment

  1. So that’s the case? Quite a reiavetlon that is.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *