Thursday , 21 February 2019

Reddit готується знову підключити оплату в Bitcoin

Reddit налаштований на повернення криптовалют в якості платіжного засобу.

Reddit – це велике співтовариство, де ентузіасти криптовалют зустрічаються і обговорюють технології. У теми Bitcoin є 816K підписчиків, а Credocurrency subreddit має більше 663 тисяч підписчиків. Але ще в березні платформа відключила Bitcoin як спосіб оплати для Reddit Gold після підключення в лютому 2013 року.

Reddit відключив Bitcoin без попереднього повідомлення, залишаючи клієнтам можливість оплачувати через PayPal і кредитну карту. Адміністратор, внаслідок тиску користувачів, відповів, що у них виникли проблеми з платіжною платформою Coinbase, яка змусила їх повністю відключити платформу.

“Так це так. Подальше оновлення Coinbase в поєднанні з деякими помилками щодо варіанту оплати біткоіном, які впливали на покупки для певних користувачів, привело нас до видалення біткоінів в якості варіанту оплати”, – сказав адміністратор.

Coinbase вирішила внести зміни в Coinbase Commerce, які дозволили продавцям приймати біткоін-платежі, а модернізація вимагала від продавців суттєвого оновлення. Reddit вирішив не проводити оновлення, відключивши Bitcoin як спосіб оплати.

Крістофер Слоу, технічний директор Reddit, розповів, що вони працюють над тим, щоб повернути біткоін на свою платформу в інтерв’ю з Чеддар. Він підтвердив, що у них не було часу на те, щоб підтримати модернізацію Coinbase, тому що вони були зосереджені на новому дизайні Reddit.

Коли його запитали, чи мають намір вони додавати ще альткоіни, Слоу сказав:

«Ми дивимося на інші криптовалюти. Ми розглядаємо Ethereum і Litecoin, які також надаються Coinbase».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *