Sunday , 26 May 2019

Право на існування: використання технологій для створення кращої системи ідентифікації

People

З більш ніж 7 мільярдів людей в світі, 1,5 мільярда офіційно не існують. Тобто, вони не мають форми ідентичності, яка є юридично визнаною урядами.

Уявіть, що можна просто народитися членом кочового племені в віддаленій сільській місцевості, де рукописної реєстрації народження може бути досить для фіксації появи нової фізичної особи. Збройний конфлікт, переслідування або насильницьке переміщення може забрати все, в тому числі цінну юридичну документацію.

Злочинні групи, що займаються торгівлею людьми або незаконним ввезенням мігрантів, насильно забирають паспорта у жертв, завдаючи шкоди і провокуючи соціальні конфлікти.

Без правової ідентичності, люди не можуть отримати доступ до основних установ охорони здоров’я або освіти. Вони не можуть відкрити рахунок в банку, орендувати або купити нерухомість, отримати роботу або голос. Ті, хто біжать від війни або переслідувань, не можуть довести своє походження. Ідентифікація має вирішальне значення для возз’єднання переміщених дітей з батьками та сім’ями.

«Легітимна ідентичність» є складним і тонким поняттям. Це і розширює можливості, і викликає занепокоєння з приводу конфіденційності та ризику дискримінації. Правова ідентичність може бути підтверджена декількома способами: через свідоцтво про народження, паспорт або національне посвідчення особи, яка використовується як в різний час, для різних цілей, так і в різних комбінаціях.

Системи ідентифікації зобов’язані надати офіційну ідентичність навіть для шестирічних дівчаток в сільських районах Африки, чиє народження не було зареєстровано, які ніколи не відвідували школу і були переміщені через кордон в результаті конфлікту. Ці системи повинні бути зроблені так, щоб вдалося захистити своє право на недоторканність приватного життя, а також для обробки інформації, що зберігається про них таким чином, щоб це було безпечним і показувало тільки ті дані, які необхідні для тих, хто повинен їх знати.

Забезпечення легітимною ідентифікацією 1,5 млрд чоловік до 2030 року є величезним завданням. Це вимагає нових підходів і способів мислення.

У цьому місяці, Commonwealth Secretariat об’єднав свої зусилля в унікальному саміті підприємств приватного сектора, неурядових організацій і держав в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку, щоб вивчити способи, в яких нові технології можуть сприяти досягненню цієї мети.

Зустріч на вищому рівні, що має назву “ID2020” була присвячена реаліям життя без ідентичності. Вони розглянули способи, в яких цифрові системи ідентифікації, засновані на blockchain могли б підтримати правову ідентичність для всіх, в тому числі в рамках державно-приватного партнерства. Секретаріат поділився досвідом юридичних законів ідентифікації з різних країн Співдружності, а також обговорили потреби країн-членів з новими технологічними фірмами.

Саміт ID2020 буде проходити щороку, щоб забезпечити платформу діями і діалогом між технологіями новаторів, державами і міжнародними організаціями. Секретаріат Співдружності також займає лідируючі позиції в тестуванні цифрових систем ідентифікації в рамках своєї роботи з розробки додатків на основі blockchain для мережі Співдружності в галузі кримінального правосуддя і контактних пунктів.

ID2020 являє собою не тільки суттєвий крок вперед на шляху реалізації сталого розвитку мети 16, але і цілі 17, по активізації глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

Секретаріат Співдружності буде грати свою роль в повній мірі, підтримки і партнерських відносин з країнами-членами, а також світової спільноти, з метою сприяння законності і забезпечення для всіх права на існування.

One comment

  1. I rеally like looking througҺ an article that can makе men and wwomen tһink.
    Ꭺlso, thank yߋu for permitting mе tⲟ ϲomment!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *