Sunday , 26 May 2019

Ripple знову виріс на 10%, об’єм Bitcoin збільшився на 26% до $ 4 млрд

Cardano (ADA) і Ripple (XRP) зросли більш ніж на 10 відсотків за останні 24 години, в той час як Bitcoin зберіг стабільність, що призвело до відновлення криптовалютного ринку.

Раніше на цьому тижні оцінка криптовалютного ринку впала до $ 190 мільярдів, що призвело до того, що інвестори турбувалися про можливе падіння до річних мінімумів ринку до рівня $ 185 млрд.

Bitcoin залишався відносно стабільним в регіоні в $ 6300 як це було протягом останніх кількох тижнів.

Поступове відновлення

16 вересня, коли ціна Bitcoin коливалася приблизно в районі $ 6 500, низький об’єм домінуючою криптовалюти можна було розглядати як короткострокову слабкість ринку, яка може залишити основні криптовалюти уразливими для зниження ціни.

«В цілому, після невеликого зниження ціни, відбувається незначне коригуюче ралі, і основні криптовалюти фіксують зростання. Але невеликий об’єм Bitcoin, який в даний час складає $ 3,3 мільярда, може розглядатися як проблема для трейдерів », – йдеться в звіті.

17 вересня ціна Bitcoin впала нижче $ 6300 в той час як ETH, рідна криптовалюта Ethereum, впав до рівня $ 190.

Після реєстрації незначного коригуючого ралі 18 вересня крипторинок показав пристойний прибуток за останні 48 годин. Істотно, що об’єм Bitcoin, який залишався нижче $ 3,4 млрд за останні кілька днів, відновився до $ 4 млрд.

Протягом трьох днів Bitcoin збільшив об’єм більш ніж на 26% – з $ 3,4 млрд. до $ 4,3 млрд.

Очікується, що таке швидке збільшення об’єму Bitcoin, підтримуваного ефективністю великих криптовалют, таких як Cardano і Ripple, сприятиме короткостроковому ралі, при якому можливі рівні опору Bitcoin складуть $ 6500, $ 6 600 і $ 6800.

Майже два місяці, починаючи з початку серпня, Bitcoin щосили намагався вирватися з регіону в $ 6000. На даний момент BTC залишається нестійким в діапазоні від $ 6 300 до $ 6 600.

Якщо в найближчі тижні об’єм BTC складе близько $ 4 млрд., потенційне ралі до $ 7 000 буде можливо, з огляду на те, що ринок проявив слабкість, незважаючи на масові перепроданості.

Аналітики стверджують, що безперервне падіння цін на основні криптовалюти, швидше за все, призведе до сильного коригуючого ралі, особливо якщо інвестори на глобальному криптовалютном ринку визнають перепроданність і відмовляться продавати в низькому ціновому діапазоні.

Оптимістичні розробки

На цьому тижні UPbit і Binance, два з найбільших обмінів криптовалютами на світовому ринку, розширилися до Сінгапуру, регіону, який відомий своїми дружнім ставленням до криптовалют і блокчейну, і бажає залучити великомасштабні обміни.

Урядовці в Великобританії наголосили на необхідності розвивати місцевий сектор криптовалют і блокчейна, щоб гарантувати, що він може залишатися конкурентоспроможним з іншими великими регіонами.

Що стосується регулювання і інституціоналізації криптовалют, то в останні місяці на ринку відбувається більше подій, ніж за останні вісім років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *